امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
۸:۴۹:۳۹ - پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان خبر داد :
ضرورت ایجاد تشکل غیردولتی برای نخبگان مهارتی
مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان از ضرورت ایجاد تشکل غیردولتی برای نخبگان مهارتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، در راستای ضرورت ایجاد تشکل غیردولتی برای نخبگان مهارتی، جلسه ای با حضور ابوطالب جلالی مدیر کل استان، حسین مصلی نژاد مسئول کانون برگزیدگان مسابقات مهارت کشور، دکتر کریمی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، دکتر امینی مسئول مجمع نخبگان منطقه ۴ کشوری در محل دفتر مدیر کل تشکیل گردید.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان در زمینه سمن های جوانان، تسهیلات مرتبط با آنان و نحوه تأسیس این سمن ها توضیحاتی را ارائه نمود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان نیز در ابتدا ضمن ارائه گزارشی از ظرفیت ها و اقدامات آموزشی اداره کل در بخش دولتی و غیردولتی، آمادگی اداره کل را در جهت همکاری با اداره ورزش و جوانان استان و  حمایت همه جانبه از سمن ها (سازمان مردم نهاد) اعلام نمود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان بیان داشت: ایجاد تشکل غیردولتی به منظور گردهم آوردن نخبگان مهارتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مصلی نژاد نیز در خصوص نحوه پیگیری ایجاد تشکل کانون برگزیدگان مسابقات مهارت کشوری، ضرورت ها و اهمیت های آن و چالش های موجود در این مسیر مطالبی را مطرح نمود.

در پایان مقرر گردید حداکثر همکاری در خصوص تشکیل کانون نخبگان مهارتی کشوری انجام پذیرد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب