امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
۹:۰۷:۰۵ - چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تداوم افزایش نرخ دلاروکاهش قیمت طلادربازارآزاد/سکه جدید۱۰میلیون ریال
صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، یک دلار آمریکا را با ۹۳ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۳۴ هزار و ۵۹۴ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۷۵ هزار ریال کاهش قیمت، ۱۰ میلیون ریال داد وستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ، یک یورو در بازار آزاد تهران  با ۱۸۷ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ۳۸ هزار و ۷۹۱ ریال و هر پوند انگلیس نیز با ۳۸۰ ریال افزایش، ۵۰ هزار و ۵۰۰ ریال مبادله شد.

امروز صرافان یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم را با ۶۰ هزار ریال افت قیمت نسبت به سه شنبه، ۱۰ میلیون و ۱۳ هزار ریال ارزشگذاری کردند.
همچنین نیم سکه طلای بهار آزادی با ۳۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به سه شنبه، پنج میلیون و ۱۷۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۷۶۰ هزار ریال فروخته شد.
برپایه معاملات امروز، هر قطعه سکه یک گرمی طلا با ۱۰ هزار ریال افت قیمت، یک میلیون و ۸۸۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۷ هزار و ۶۰۰ ریال داد وستد شد.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با ۱۹٫۲ دلار کاهش نسبت به دیروز، یک هزار و ۲۲۴٫۴ دلار اعلام شده است.
پیش از این، محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت وگو با ایرنا علت اصلی کاهش قیمت سکه در بازار را کاهش قیمت اونس جهانی طلا اعلام کرد که بالا رفتن قیمت دلار نیز به آن دامن زده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب