امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
12:20:30 - یکشنبه 12 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لیگ جهانی والیبال؛ قائمی و غفور دو هفته نخست را از دست دادند
فیزیوتراپ تیم ملی والیبال گفت: اقدامات درمانی برای امیر غفور و فرهاد قائمی در حال پیگیری است اما به نظر می رسد که این دو بازیکن امکان همراهی تیم ملی را در دو هفته نخست لیگ جهانی نداشته باشند.

به گزارشپایگاه خبری سرمایه گستران از فداسیون والیبال، سیامک افروزی درباره مصدومیت امیر غفور افزود: در ام آر آی نهایی غفور خوشبختانه آسیب شدیدی دیده نمی شود. التهاب و تورم در مفصل کم شده است و این بازیکن از فردا می تواند تمرین خود را شروع کند.

وی مدت زمان رسیدن غفور به شرایط مسابقه را حداقل یک و حداکثر دو هفته دانست و گفت: شاید غفور برای همراهی تیم ایران در هفته دوم لیگ جهانی در صربستان برسد. اما در شرایط عادی این بازیکن به دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی در تهران خواهد رسید.
فیزیوتراپ تیم ملی والیبال درباره آخرین وضعیت فرهاد قائمی نیز گفت: فرهاد در گنبد دچار تب و لرز می شود و برای درمان به دکتر نیز مراجعه می کند. وی در تهران علائم بیماری اش را با شدت بیشتری داشت و برای درمان به بخش عفونی بیمارستان آسیا اعزام و در آنجا بستری شد.
وی تصریح کرد: آزمایش و سی تی اسکن فرهاد نشان می دهد که این بازیکن ارزشمند والیبال ایران مشکل عفونت ریه دارد و باید ۴۸ تا ۷۲ ساعت برای درمان در بیمارستان بستری باشد و استراحت کند. این بازیکن بعد از مرخص شدن از بیمارستان به مدت دو هفته اجازه فعالیت ورزشی نیز ندارد.
افروزی با بیان اینکه وضعیت فرهاد قائمی نگران کننده نیست، گفت: این بازیکن تحت درمان است و داورها نیز جواب داده است.
فیزیوتراپ تیم ملی والیبال در پایان تاکید کرد: به نظر می رسد که امیر غفور و فرهاد قائمی هفته های اول و دوم لیگ جهانی را از دست داده باشند و در هفته سوم در تهران بتوانند تیم ملی را در لیگ جهانی همراهی کنند.
تیم ملی والیبال ایران بامداد دوشنبه تهران را به مقصد برزیل برای حضور در هفته نخست لیگ جهانی ترک می کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب