امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
11:12:48 - دوشنبه 13 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باشگاه سپاهان:انتشار فهرست مازاد تیم آزادی انتخاب را به بازیکنان می دهد
به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  ایرنا ، انتشار فهرست بازیکنان تیم فوتبال سپاهان واکنش های مختلفی را در پی داشت به گونه ای که برخی بازیکنان از درج نامشان دراین فهرست با وجود پایان قراداد ناخرسند بودند. برخی کارشناسان فوتبال نیز رسانه ای شدن فهرست مازاد تیم فوتبال سپاهان را نادرست دانستند. […]

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  ایرنا ، انتشار فهرست بازیکنان تیم فوتبال سپاهان واکنش های مختلفی را در پی داشت به گونه ای که برخی بازیکنان از درج نامشان دراین فهرست با وجود پایان قراداد ناخرسند بودند.

برخی کارشناسان فوتبال نیز رسانه ای شدن فهرست مازاد تیم فوتبال سپاهان را نادرست دانستند.
بر همین اساس روابط عمومی سپاهان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: از آنجایی که بعضی از بازیکنان در مصاحبه های خود عنوان می کردند که قرارداد شان با سپاهان به پایان رسیده و هنوز فردی از باشگاه برای تمدید با آنها تماس نگرفته و یا همچنان منتظر سپاهان هستند ،این اطلاعیه نیازهای فنی سرمربی برای فصل آتی را مشخص کرد و با این رویکرد که بازیکنان به پیشنهادهای سایر تیم ها توجه کنند.
باشگاه سپاهان افزود: چند بازیکن دیگر نیز که قرارداد داشتند اما درفهرست عبدالله ویسی برای فصل آتی قرار نداشتند نیز پایان همکاری با آنان مطرح شد تا بتوانند برای پیوستن به تیم جدید خود اقدام کنند.
باشگاه سپاهان در پایان از برگزاری جشن خداحافظی برای بازیکنان جدا شده از این تیم خبر داد.
روز گذشته باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حسین پاپی، رحمان احمدی، شهاب گردان، لئوناردو پادوانی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، علی حمودی، امین منوچهری و فوزیل موسی اف را فهرست مازاد خود قرار داد.
سپاهان در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور با کسب نتایج دور از انتظار به کسب جایگاه یازدهم بسنده کرد.
تیم فوتبال سپاهان تاکنون پنج بار عنوان قهرمانی لیگ برتر باشگاههای کشور را از آن خود کرده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب