امروز یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
13:27:45 - سه‌شنبه 14 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار پست بانک در باره جعلی بودن سایت مرحله سوم رایانه ها
پست بانک ایران به دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب درخصوص سوء استفاده‌های احتمالی سودجویان از کارت‌های بانکی با آرم و لوگوی این بانک و از طریق درگاه‌ اینترنتی مرحله سوم یارانه ها باردیگر هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی پست ‌بانک‌ ایران: براساس اطلاعیه این بانک با توجه به ارسال پیامک‌ از سوی برخی افراد فرصت‌طلب و سودجو به هموطنان درمورد ارائه اطلاعات کارت‌های بانکی برای ثبت‌نام در مرحله سوم یارانه‌ها به آگاهی می‌رساند که این بانک در زمینه دریافت اطلاعات افراد خانوار و ثبت در سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، اطلاعیه و فراخوانی نداده و هیچگونه مسئولیتی هم در این ارتباط ندارد.
برپایه این اطلاعیه از هموطنان درخواست شده نسبت به پاسخگوئی به این پیامک‌ها و تکمیل فرم ثبت‌نام مرحله سوم یارانه‌ها با آرم و لوگوی بانک‌ها از جمله پست‌ بانک ‌ایران بر روی اینترنت خودداری کنند.
مردم لازم است آگاه باشند که هرگونه ثبت‌نام و یا موارد مشابه آن، نیازی به اطلاعات کارت بانکی افراد اعم از؛ شماره کارت، تاریخ انقضاء، نام فرد و رمز مشتری نیست و امور مربوطه به ثبت‌نام هر درخواستی براساس شماره ملی اشخاص حقیقی و شناسه ملی اشخاص حقوقی صورت می‌پذیرد و موضوع یارانه‌ها نیزً از سایت Refahi.ir امکان‌پذیر می‌شود.
پست بانک در این اطلاعیه از همه افراد درخواست کرده از اعتماد به اینگونه پیام‌ها و موارد مشابه آن خودداری کنند و تاکید کرده است که هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه پست ‌بانک ‌ایران نیست .
پیش از این، پست‌بانک‌ایران طی اطلاعیه‌ای به عموم هموطنان نسبت به سوء استفاده‌های احتمالی در این زمینه یاد شده هشدار داده‌ بود و پلیس فتا با پیگیری‌های به موقع، سوء استفاده‌کنندگان را شناسائی و نسبت به مسدود سازی حساب‌های آنان اقدام کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب