امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۷:۳۵:۴۶ - پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت های خیر خواهانه آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان از اجرای طرح ” هر اصفهانی هر روز یک کار خیر” در سطح شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان ،سعید صادقی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح مذکور گفت: هدف از اجرای این طرح توسعه و گسترش خیر جمعی ، نیکوکاری و فعالیت های خیرخواهانه در حوزه بهزیستی و به طور کلی درهمه سطح شهرمی باشد.
وی گفت: مردم ما باید بدانند کار خیر تنها پرداخت پول نیست ، بلکه از مراقبت از پدر و مادر و برعکس یعنی مراقبت از یک فرزند معلول ، پیشگیری و دوری مردم از اعتیاد، مهربانی همسران با یکدیگر، یاری رسانی به همنوعان، کمک به کودکان بی سرپرست گرفته تا حفاظت از پارک ها و فضای شهرهمه و همه از جمله کارهای خیرمی باشد.
دکتر صادقی اظهار کرد: ما به دنبال آن هستیم که این امر را از دوران کودکی ترویج دهیم ، از مهدهای کودک گرفته تا مدارس و مقاطع بالاتر تا در این امر کوشا باشیم  و فضای شهر را با استفاده از ظرفیت های خیر خواهانه و با کمک شهروندان تلطیف کینم.
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: گسترش فرهنگ کارخیر و نوعدوستی باعث افزایش سرمایه اجتماعی می شود که اعتماد اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب