امروز جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
20:21:19 - دوشنبه 20 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال آخرین مهلت برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت های مدل ۸۵ است
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: امسال آخرین مهلت برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت های مدل ۸۵ است و از سال دیگرهیچ اقدامی برای تعویض پلاک این مدل از موتورسیکلت ها نخواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ،سرهنگ “رضا رضایی”  اظهار داشت: با توجه به اینکه سن قانونی برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت ها ۱۰ سال است به همین جهت امسال آخرین مهلت برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت های مدل ۸۵ می باشد.

وی افزود: به مالکان این نوع وسایل نقلیه توصیه می کنیم از این فرصت استفاده کرده و هرچه زودتر نسبت به تعویض پلاک قدیم موتوسیکلت خود اقدام کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در صورتی که مالکان نسبت به تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت و دریافت پلاک جدید اقدام نکنند این موتورها از سال آینده از رده خارج شده و دیگر نمی توان نسبت به تعویض پلاک آنها اقدام کرد و تردد با پلاک قدیم نیز ممنوع بوده و درصورت مشاهده توقیف می شود.

سرهنگ رضایی همچنین به راکبان موتورسیکلت هایی که با وسیله نقلیه خود اقدام به جابجایی بار می کنند هشدار داد و گفت: حمل بار با موتورسیکلت از جمله رفتار های مخاطره آمیز موتورسیکلت سواران است که باعث بروز حوادث ناگوار برای آنان و دیگران می شود به همین جهت پلیس راهور استان به شدت با این موضوع برخورد کرده و اجازه تردد با بار را نمی دهد.

این مقام انتظامی در پاسخ به این سوال که آیا برخوردهایی در این زمینه صورت گرفته اظهار داشت: روزانه بین ۴۰ تا ۵۰ موتورسیکلت متخلف توسط ماموران پلیس متوقف و مورد اعمال قانون قرار می گیرند که نشان می دهد پلیس راهور استان در انجام ماموریت خود و حفظ نظم ترافیکی شهر مصمم است و با قوت به کار خود ادامه می دهد و از شهروندان نیز می خواهد که تابغ قانون باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب