امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۵:۰۵:۳۹ - سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
آغاز به کار شرکت مشترک ایران خودرو و پژو
شرکت مشترک ایران خودرو- پژو «ایکاپ IKAP» با حضور وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت و معرفی اعضای هیات مدیره و نهایی شدن ۱۷قرارداد فرعی در پروتکل همکاری های دو خودروساز، امروز(سه شنبه) به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایرنا ،با برگزاری مجمع موسسان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو(ایکاپ) صورت جلسه تشکیل این شرکت امروز به امضای هاشم یکه زارع،‌ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و «ژان کریستف کمار»‌ قائم مقام مدیرعامل پژو سیتروئن رسید تا این شرکت کار خود را به صورت رسمی آغاز کند.

با امضای این صورت جلسه، ۱۷ قرارداد فرعی موجود در پروتکل همکاری های این دو شرکت، نهایی شده و مراحل ثبت این شرکت از فردا(چهارشنبه) آغاز خواهد شد.
«مراد مجلسی» پیشتر از سوی ایران خودرو به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شده است.
اقدامات نهایی برای آغاز به کار رسمی شرک مشترک ایران خودرو و پژو(ایکاپ) در هفته های اخیر به اتمام رسیده و یک هیات بلندپایه از مدیران گروه پژو سیتروئن برای امضای قرارداد نهایی به ایران سفر کرده اند.
به گزارش ایرنا، کلیات دور جدید همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو و پژو بهمن ماه گذشته در سفر رئیس جمهوری به فرانسه به امضای مدیران دو شرکت رسیده بود و در این مدت اقدامات لازم برای اجرایی شدن این توافق انجام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب