اخبار استان ها

رشد ۲۸۶ درصدی بودجه اجرای عملیات روکش و ترمیم آسفالت مناطق اصفهان

اصغر کشاورزراد در گفتگویی با اشاره به گزارش وضعیت عملکرد روکش و ترمیم آسفالت در مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان اظهار کرد: عملیات اجرایی روکش و ترمیم آسفالت در شش ماهه نخست سال جاری به میزان ۱۴۱ هزار و ۴۹۲ تن انجام شده است که مساحت یک میلیون و ۱۵۲ هزار و۳۹۲ متر مربع را شامل می‌شود.

وی افزود: این عملیات در شش ماهه نخست سال گذشته به مساحت ۷۶۱ هزار و۵۴۲ متر مربع و ۹۳ هزار و ۵۰۳ تن و در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰ به مساحت ۷۹۲ هزار و ۲۸۷ متر مربع و ۹۷ هزار و۲۷۸ تن اجرا شده است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با اشاره به اجرای عملیات روکش و ترمیم آسفالت کل مناطق شهرداری اصفهان در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹ به مساحت ۵۱۱ هزار و ۹۱۹ متر مربع و ۶۲ هزار و ۸۵۴ تن تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری ۴,۳۰۰ میلیارد ریال برای این منظور مصوب و ۲,۹۹۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شد که می‌توان گفت نسبت به سال گذشته رشد ۲۸۶ درصدی داشته است.

کشاورزراد با اشاره به نرخ مصوب شش ماهه نخست سال گذشته برای اجرای عملیات روکش آسفالت مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان به مبلغ ۱,۵۰۰ میلیارد ریال گفت: اجرای این عملیات بالغ‌بر ۱,۳۴۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شد که نسبت به سال ۱۴۰۰ رشد ۵۰ درصدی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌ریزی ها به این صورت بود که اجرای آسفالت با کیفیت در نیمه نخست سال اجرا شود تا شاهد کیفیت بالا باشیم.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا