اخبار استان ها

کرمانی‌ها به دوشنبه‌های نیم بهای سینما روی خوش نشان دادند

فروغ فدایی در گفتگویی در کرمان با اشاره به اینکه استمرار اجرای طرح بلیت نیم‌بهای سینما منوط به منفعت مخاطبان و اقتصاد سینما در استان است، اظهار کرد: در غیر این صورت پس از اجرای آزمایشی، مجدداً در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال شهروندان کرمانی از این طرح طی روزهای گذشته، افزود: امیدواریم با افزایش روزهای نیم بها شدن بلیت سینما به مدت دو روز در هفته، شاهد استقبال بیشتر هنرمندان و مردم در سینماها و استمرار طرح در شهر کرمان باشیم.

رئیس امور سینمایی از فعال بودن سالن سینماهای آسیا، شهرتماشا و تماشاخانه پارس خبر داد و تصریح کرد: سالن سینما مهتاب پس از دوران کرونا به دلیل فرسودگی سیستم سرمایشی تعطیل و با توافق سینمادار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در صورت اصلاح و بهسازی فروردین آغاز به کار خواهد کرد؛ در غیر این‌صورت از اردیبهشت بازگشایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از اکران فیلم‌ها، در شیوه قیمت‌گذاری بلیت سینما تغییراتی ایجاد خواهد شد که بر مبنای درجه سینما و با اختیار مدیر سینما اعمال می‌شود.

به گزارش سرمایه گستران، طرح نیم بها شدن بلیت سینما پیش از این یک روز در هفته و روزهای سه شنبه برقرار بود که در حال حاضر با اضافه شدن روزهای دوشنبه، به دو روز در هفته افزایش یافته است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا