اخبار استان ها

تلاش دولت تکمیل طرح‌ها و ایجاد فرصت شغلی است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمان و به نقل از روابط عمومی استانداری، سیدمحمد حسینی در نشست دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان اظهار کرد: از ویژگی‌های دولت سیزدهم این است که از کنار مسائل عبور نکند و آن‌ها را به نفع مردم حل کند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری مدال افتخار دولت کار و فعالیت را به این دولت دادند و از آن حمایت کردند، از تک‌رقمی شدن آمار بیکاری در برخی نقاط کشور طبق گزارش وزیر تعاون خبر داد و افزود: در برنامه هفتم توسعه این رویکرد وجود دارد که در مدارس و دانشگاه‌های ما نیروی ماهر برای کار تربیت شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به انتخابات ماه اسفند سال‌جاری گفت: وظیفه همه ماست که برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات کار کنیم و باید مسائل کشور را برای مردم تبیین کرد؛ دولت تمام تلاش خود را گذاشته است تا پروژه‌های بر زمین مانده به نتیجه برسد و با بهره‌برداری از آن‌ها فرصت شغلی ایجاد کند.

وی ادامه داد: بدون همراهی همه ارکان کشور توسعه اتفاق نخواهد افتاد؛ انتخابات مجلس بسیار حساس است و اگر مجلس قوی و با پشتوانه مردمی داشته باشیم، قطعاً با هم‌افزایی دولت می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

حسینی برگزاری انتخابات باشکوه را پشتوانه مردمی دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی آغاز سال خود در زمینه انتخابات وارد شدند و نشان می‌دهد که این انتخابات بسیار اهمیت دارد.

وی به حادثه تروریستی کرمان نیز پرداخت و گفت: روحیه خانواده شهدای این حادثه ستودنی است و به این مردم باید خدمت شود که این‌گونه در مسیر نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

معاون رئیس‌جمهور گفت: روحیه خدمت‌رسانی حاج قاسم ایشان را محبوب دل‌ها کرد، آن‌گونه که در زلزله بم و سیل خوزستان به کمک مردم آمد، ما به مدیران با روحیه انقلابی نیاز داریم و این مدیر است که می‌تواند از مشکلات گره‌گشایی کند.

وی عنوان کرد: کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام است و باید برازنده این نام ساخته شده و الگو باشد؛ امروز همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید با روحیه انقلابی و مردم یاری کار کنیم.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا