اخبار استان ها

دشمنان می‌کوشند انتخابات را کم‌فروغ نشان دهند

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری، امروز _پنجشنبه، بیست‌ویکم دی_ در همایش بیمه اجتماعی، حق همگانی در کرمانشاه، با بیان اینکه انقلاب اسلامی از اساس با حضور مردم بنا شده است، اظهار کرد: در تمام مراحل چه در مرحله تأیید حکومت و چه در دیگر مراحل با برگزاری انتخابات، نظر و خواست مستقیم مردم در اداره کشور لحاظ شده و می‌شود.

وی با بیان اینکه در ابتدای پیروزی انقلاب برقراری نظام جمهوری اسلامی و نیز تدوین قانون اساسی با رأی مستقیم مردم صورت گرفت، گفت: اداره امور اجرایی کشور به دست رئیس جمهور است که با رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه اداره شهرها و روستاها هم به دست خود مردم است، گفت: حتی مقام رهبری نظام هم که توسط مجلس خبرگان رهبری تعیین می‌شود، با یک واسطه توسط مردم انتخاب می‌شود.

غفوری اضافه کرد: اینکه تمامی امور کشور توسط مردم و با رأی مستقیم آن‌ها اداره می‌شود، افتخار بزرگی است که خیلی از مردم دنیا حسرت داشتن حتی یک مورد آن را می‌خورند.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه از حضور در انتخابات به عنوان یک تکلیف شرعی، الهی و ملی یاد کرد و گفت: انتخابات به عنوان برگ برنده ملت ایران اسلامی است، دشمنان نمی‌خواهند عزتمندی ما را تاب بیاورند و می‌خواهند هر طور شده این برگ برنده افتخار آمیز را از دست ما بگیرند، غافل از اینکه مردم انقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور در پای صندوق‌های اخذ رأی بار دیگر دشمنان را در رسیدن به اهدافشان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب ناکام خواهند گذاشت.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات، گفت: دشمنان می‌کوشند انتخابات را کم‌فروغ نشان دهند، در حالی که ملت بصیر ایران اسلامی قدر استقلال و آزادی خود را می‌دانند و با حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب را دلسرد خواهند کرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا