اخبار استان ها

ساخت راه‌ روستایی گنجه بدره با ۱۳ درصد پیشرفت در حال اجرا است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران، سید زاهدین چشمه خاور اظهار کرد: پی کنی دیوار حائل پروژه راه روستایی گنجه از توابع شهرستان بدره به طور کامل انجام و پیمانکار در حال خاکبرداری این مسیر است و طی روزهای آتی عملیات احداث و بتن‌ریزی دیوار حائل آغاز خواهد شد.

وی افزود: برای اجرایی این پروژه راه روستایی تعداد هفت دستگاه ابنیه، ۶۰ متر دیوار حائل، ۳۰ هزار متر مکعب خاک‌ریزی و ۱۲۴ هزار مترمکعب خاک‌ریزی انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان ایلام خاطرنشان کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده با پیمانکار مربوطه این پروژه آبان ماه سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

چشمه خاور اضافه کرد: برای تکمیل این پروژه راه روستایی اعتباری بیش از ۲۶۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی راه روستایی بلوطستان از توابع شهرستان ملکشاهی، گفت: زیرسازی این محور با عملیات خاکی به حجم ۲۱۰ هزار متر مکعب به طول یک کیلومتر و با تعداد سه دستگاه ابنیه در حال حاضر توسط پیمانکار مربوطه در مراحل پایانی کار قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان ایلام افزود: با اجرای این پروژه و دو طرح دیگر که در این مسیر ارتباطی قرار دارد، راه دسترسی برای مردم این روستا میسر و فاصله شهر «زرین‌آباد» تا مرکز استان ۲۵ کیلومتر کاهش پیدا می‌کند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا