اخبار استان ها

کشف ۳۷ هزار حبه قرص روانگردان در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس کرمانشاه مبنی بر توزیع قرص‌های روان گردان در این شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران کلانتری ۱۹ طاقبستان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری و توزیع قرص‌ها و پودرهای غیرمجاز در یکی از محلات کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام گرفته حدود ۳۷ هزار حبه قرص متادون و روانگردان، ۱۰ هزار و ۱۵۰ بسته پودر بدنسازی غیرمجاز، ۱۸۰ لیتر شربت متادون کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ارزش قرص‌ها، پودرها و شربت‌های غیرمجاز کشف شده را ۲۰ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: در این مأموریت همچنین با تلاش مأموران نزدیک به یک کیلوگرم مواد مخدر نیز کشف شد.

وی در پایان از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و ارسال آن به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و اقدامات قانونی خبر داد.

کشف بیش از ۹ تن آرد قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۹ تن و ۶۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: مأموران پاسگاه سراب نیلوفر حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته از کامیون توقیفی، ۲۴۰ کیسه آرد به وزن ۹ تن و ۶۰۰ کیلوگرم و به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

دلیری در پایان از تشکیل پرونده‌ای در این راستا برای بررسی بیشتر خبر داد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا