اخبار استان ها

تلاش می‌کنیم مصوبات سفر به سرپل‌ذهاب تا نیمه شعبان اجرایی شود

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمانشاه، محمد طیب صحرایی در جلسه _چهارشنبه، بیست‌وهفتم دی_ شورای اداری استان کرمانشاه ویژه شهرستان سرپل‌ذهاب با اشاره به مصوبات در نظر گرفته شده برای این شهرستان، اظهار کرد: این مصوبات در ۱۹ بخش اصلی است و مدیران استان باید تلاش کنند و از همه ظرفیت دستگاه‌ها استفاده کنند تا بخش عمده این مصوبات تا نیمه شعبان و اندکی مانده به ایام انتخابات عملی شود.

وی از مدیران دستگاه‌ها خواست برای هر اقدامی که انجام می‌دهند پیوست انتخابات در نظر بگیرند و کارهایی که انجام می‌شود با جشن ملی و اسلامی انتخابات گره بخورد.

استاندار کرمانشاه گفت: به صورت روزانه و همزمان از طریق دو مجاری یعنی استانداری و فرمانداری شهرستان سرپل ذهاب مصوباتی که برای شهرستان سرپل ذهاب امروز در شورای اداری ویژه این شهرستان مصوب شد، رصد و پیگیری می‌شود تا خللی در اجرا و عملیاتی شدن مصوبات پیش نیاید و در کلیات با پیگیری که انجام دادیم وضعیت اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی مطلوب است و وضعیت خوبی در اجرای مصوبات داریم.

وی بر لزوم اولویت‌بندی مصوبات تاکید کرد و گفت: در شهرستان سرپل ذهاب آب اولویت اساسی دارد و باید یک کارگروه تخصصی آب و متشکل از دستگاه‌های مرتبط برای پیگیری امور برگزار شود.

به گزارش سرمایه گستران، مهم‌ترین مصوبات سفر پانزدهم شهرستانی استاندار کرمانشاه به سرپل ذهاب می‌توان به آبرسانی به ۴۵ روستا تا نیمه شعبان امسال اشاره کرد.

همچنین پیگیری جذب اعتبارات برای دفع فاضلاب و مهار آب‌های سطحی، تعیین تکلیف آبرسانی به اراضی کشاورزان در دشت ذهاب جنوبی و رفع مشکلات نیروگاه برق‌آبی پیران از دیگر مصوبات بود.

در ادامه مقرر شد تا پایان سال جاری مشکل تحویل زمین ۵۳ هکتاری جهت اجرای نهضت ملی مسکن رفع و تحویل سه بلوک مسکن مهر آسیب دیده در زلزله سال ۱۳۹۶ به سرانجام برسد.

پیگیری رفع نقاط حادثه‌خیز محورهای شهرستان و همچنین پیگیری و بررسی اجرای تقاطع غیر همسطح «کل داوود» از دیگر مصوبات سفر استاندار برای سرپل ذهاب بود.

احداث نیروگاه برق ۶۰ مگاواتی، تکمیل روشنایی معابر خارج از شهر تا قبل از اربعین ۱۴۰۳، احداث زمین چمن مصنوعی روستایی، اختصاص دو میلیارد تومان برای تکمیل خدمات گردشگری پیران، احداث بازارچه صنایع دستی، احداث ناحیه صنعتی سرپل ذهاب، صدور مجوز مرکز نمایشگاهی در سرپل ذهاب و … از دیگر مصوبات مهم و دستاوردهای سفر استاندار برای شهرستان سرپل ذهاب بود.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا