اخبار استان ها

هدف دشمن مأیوس کردن مردم است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از اصفهان، حجت الاسلام محمد رضا ابراهیمی ظهر امروز _جمعه بیست و نهم دی_ در خطبه‌های این هفته نماز جمعه چادگان با اشاره به دیدار ائمه جمعه با مقام معظم رهبری اظهار کرد: یک نکته که همیشه توسط رهبری بر آن تاکید می‌شود، حضور مردم و پشتیبانی آن‌ها از انقلاب است ولی دشمن از این مسئله هراس دارد و دنبال جدایی مردم از انقلاب است.

وی افزود: دشمن روش‌هایی برای اهداف خود دارد و از جمله آن کوچک شمردن حضور مردم است که به طور معمول بعد از راهپیمایی‌ها، انتخابات و حتی پس از مراسم اربعین که یک اجتماع بزرگ مذهبی است، که از طریق فضای مجازی و ماهواره‌ها صورت می‌گیرد.

امام جمعه موقت شهرستان چادگان گفت: از دیگر اهداف دشمنان مأیوس کردن مردم و ترساندن از قدرت‌ها است که به لطف خدا تا کنون موفق نشده است.

حجت الاسلام ابراهیمی تصریح کرد: دشمن به دنبال بی اعتنا و بی اعتقاد کردن مردم نسبت به اعتقاداتشان است و در پی این است که مردم و خصوصاً جوانان نسبت به انتخابات و مسائل مهم کشور بی اعتنا شوند.

وی اضافه کرد: ولی ما می‌دانیم که هر وقت حضور مردم بیشتر بوده است، مسئولان هم باقدرت بیشتری کارها را پیگیری کرده‌اند.

امام جمعه موقت چادگان اظهار کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست‌ها در عراق و سوریه یک پیام مهم داشت که ایران اگر بخواهد می‌تواند حتی رژیم غاصب صهیونیستی را هدف حمله خود قرار دهد و این نشان‌دهنده قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه تاکید کرد: بین ایران و پاکستان رزمایش‌هایی بوده و دو کشور توافق کرده بودند که تروریست‌هایی که علیه ایران و پاکستان حرکت می‌کنند را هدف قرار دهند و این نشان از ضعف نظام اسلامی نیست؛ از ابتدای انقلاب هم کشورمان در مقابل هیچ قدرتی عقب نشینی نکرده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا