اخبار استان ها

برگزیدگان هفتمین دوسالانه خط معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از قزوین، آئین معرفی برگزیدگان هفتمین دوسالانه خوشنویسی ایران شامگاه امروز -جمعه ۲۶ دی- با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه تربیت معلم شهید محمدعلی رجایی برگزار شد و برای نخستین مرتبه یک بانوی خوشنویس از استان مرکزی در بخش شکسته نستعلیق به عنوان برگزیده نخست معرفی شد.

در بخش ثلث مجید داستانی، رحیم خلیلی رواله و احسان کاظمی به عناوین نخست تا سوم این رشته دست یافتند و علی سلطانی به همراه افشین نجفی بهزاد شایسته تقدیر شدند.

نفیسه تقوی و لیلا مژدگانلو نیز در بخش بانوان رشته ثلث شایسته تقدیر شده و جوایز نقدی دریافت کردند.

در بخش شکسته نستعلیق زهرا عظیمی، امیر دانش مرتضی و عادل زارعی عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند و طیبه ازندریانی، حمیدرضا خداکرمی، میثم صدری، مجتبی رحمدار، گوهر همایی‌مقدم و ایمان وکیلی مطلق نیز شایسته تقدیر شدند.

اعظم ابهرچایی و فاطمه کاظمی هم در بخش بانوان شایسته تقدیر شدند.

در بخش نستعلیق (چلیپا) مصطفی عابدینی به رتبه برتر دست یافت و حامد فقیهی و محمدجواد اسدی گورجی نیز دوم و سوم شدند و احد صلاحی‌کیا شایسته تقدیر معرفی شد.

در سیاه مشق نستعلیق حمید احمدی، هادی سیدخوانی و سیدرسول آقامی عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند و محمد مهدی فرهنگی در این بخش شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش قطعه نستعلیق هم محمد جواد شکوهی‌فر، سید علیرضا مطلبی و سیدمرتضی جعفری اول تا سوم شدند و سید پیمان سادات نژاد نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

زهرا حاج ابراهیمی، فاطمه مقیمی، مرضیه محمدی، حکیمه پوریزدان‌پرست، شیرین محمدکرمی، معصومه بختیاری و نصیبه هادی‌پور نیز در بخش نستعلیق مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش نسخ هم محمد نعیم جوادی، مجید سعید کافی، محمد پورقلی‌زاده نیز نفرات اول تا سوم معرفی شدند و از سید مهدی همدانی، محمد گودرزی و حمید مکانیک در این بخش تقدیر به عمل آمد.

سحر فرید و زهرا پورشیرازی نیز در بخش بانوان مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا