اخبار استان ها

افتتاح ۴ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از کرمان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، سیدمیثم موسوی اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر، چهار پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان با زیربنای هفت هزار و ۴۴ متر مربع و اعتبار ۱,۸۹۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

وی افزود: دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی با اعتبار ۱,۴۰۰ میلیارد ریال و زیربنای چهار هزار و ۸۴۴ مترمربع، مرکز بهداشتی شهداد با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال و زیربنای یک هزار و ۲۰۰ مترمربع، مرکز بهداشتی درمانی پیرجل شهربابک با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال و زیربنا ۵۰۰ مترمربع و مرکز بهداشتی درمانی تقی آباد با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال و زیربنا ۵۰۰ مترمربع از جمله این پروژه‌ها هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه فراخوان طرح‌های اولویت دار دانشگاه جهت واگذاری و اجرای مشارکتی در سایت دانشگاه به آدرس kmu.ac.ir بارگذاری شده است، از سرمایه گذاران و خیرین محترم جهت اجرای طرح‌های مذکور دعوت به عمل آورد.

موسوی یادآور شد: ۴۹ پروژه عمرانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان در حال ساخت است که برای بهره برداری این پروژه‌ها نیاز به حمایت و پشتیبانی نهادهای استانی و ملی هستیم.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا