اخبار استان هااصفهانحوادث پلیس

بسته خبری حوادث و راهنمایی های پلیسی استان اصفهان – 1402/10/30

فرمانده انتظامي استان از کشف 9 فقره زمين خواري به ارزش 643 ميليارد ريال در سطح اين استان خبر داد.مشروح این خبر و سایر اخبار پلیسی استان اصفهان را در ادامه بخوانید.

سردار” حميد علينقيان پور” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان کرد: در راستاي اجراي طرح مقابله با زمين خواري و با تلاش ماموران پليس امنيت اقتصادي استان 9 فقره زمين خواري کشف  و عوامل مرتبط به مرجع قضائي معرفي شدند.

وي افزود: با اجراي اين طرح 105 هزار و 956 متر مربع از اراضي متعلق به منابع طبيعي به ارزش 643 ميليارد ريال از دست زمين خواران آزادسازي شد.

فرمانده انتظامي استان اصفهان گفت: در مدت 9 ماهه سال جاري  673 هزار و 767 متر مربع به ارزش 762 ميليارد و 800 ميليون ريال آزاد سازي  و 17 زمين خوار نيز در اين باره دستگير و تحويل مرجع قضائي شدند.

سردار علينقيان پور با هشدار به کساني که اقدام به تصرف اراضي طبيعي مي کنند گفت: طرح مقابله با زمين خواري با قوت و قدرت خود دنبال و ماموران پليس امنيت اقتصادي با رصد هوشمندانه خود با زمين خواران برابر قانون برخورد مي کنند.#

اعتراف سارق به 70 فقره سرقت

گروه استان ها-اصفهان-فرمانده انتظامي شهرستان لنجان با بيان اينکه سارق به 70 فقره سرقت از منازل، قطعات و محتويات خودرو منازل نيمه ساز در سطح شهرستان اعتراف کرد، گفت: ارزش اموال مسروقه بيش از 30 ميليارد ريال است.

به گزارش خبرگزاري پليس، سرهنگ ” اسماعيل پريشاني ” در تشريح جزئيات اين خبر اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتي ماموران انتظامي  شهرستان “لنجان” مشخص شد متهم سابقه داري در خصوص سرقت از منازل شهروندان در برخي از محلات  فعاليت دارد که دستگيري وي به صورت ويژه در دستور کار قرار گرفت.

وي در ادامه گفت: با انجام اقدامات تخصصي و هوشمندانه پليسي در نهايت مخفيگاه متهم در يکي از محلات حاشيه اي شهرستان شناسايي و سارق در يک اقدام ضربتي و با هماهنگي مرجع قضائي قبل از هرگونه اقدامي دستگير شد.

فرمانده انتظامي شهرستان لنجان تصريح کرد: سارق در تحقيقات تکميلي پليس به 70 فقره سرقت از منازل، قطعات و محتويات داخل خودرو و منازل نيمه ساز در سطح شهرستان اعتراف کرد.

اين مقام انتظامي با اشاره به کشف بيش از 30 ميليارد ريالي انواع لوازم خانگي و طلاجات مسروقه از مخفيگاه متهم خاطر نشان کرد: سارق پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد.#

دپو کالاي قاچاق در “اصفهان”

گروه استان ها _ اصفهان _ جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف انباري که 20 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق دپو شده بود در شهر اصفهان خبر داد.

سردار” محمدرضا هاشمي فر” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان کرد: ماموران پليس امنيت اقتصادي فرماندهي انتظامي استان اصفهان در پي کسب خبري مبني بر دپوي انواع مواد غذايي و ديگر کالاهاي قاچاق در يکي از انبارهاي سطح شهر اصفهان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم به همراه نمايندگان اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره جهاد کشاورزي به محل اعزام  و انبار را مورد بازرسي قرار دادند که پس از بررسي دقيق صورت گرفته  قاچاق بودن کالاهاي موجود در آن به تاييدرسيد و مشخص شد انبار مذکور در سامانه انبارها ثبت نشده است.

جانشين فرمانده انتظامي استان اصفهان عنوان کرد: در اين عمليات 713 قلم انواع مواد غذايي و 614 نوع کالا ديگر شامل لوازم پلاستيکي، لوازم بهداشتي، محصولات دخاني، لوازم برقي و خانگي قاچاق کشف شد که کارشناسان مربوطه ارزش آنها را 20 ميليارد ريال برآورد کردند.

سردار هاشمي فر از دستگيري يک نفر در اين رابطه خبر داد و گفت: با دستور قضائي کالاهاي مکشوفه در محل توقيف،  پرونده تشکيل و  تحت رسيدگي مي باشد.

کشف 11 تن آرد خارج از شبکه توزيع در”فريدن”

گروه استانها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان”فريدن “از کشف 11 تن آرد خارج از شبکه توزيع در عمليات مأموران انتظامي اين فرماندهي خبر داد.

سرهنگ”جواد افشاري” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: در راستاي طرح مقابله با قاچاق کالا هاي اساسي و ارزاق عمومي، مأموران فرماندهي انتظامي شهرستان فريدن حين گشت زني فعال و هدفمند خود در سطح حوزه استحفاظي به يک دستگاه کاميون مشکوک و جهت بررسي اقدام به متوقف کردن خودرو مي کنند.

وي افزود: مأموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي به بازرسي از داخل خودرو پرداخته و موفق به کشف 11 تن آرد دولتي خارج از شبکه توزيع شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان فريدن ارزش محموله کشف شده را برابر ارزيابي کارشناسان مربوطه يک ميليارد و 650 ميليون ريال اعلام کرد و اظهار داشت: در اين رابطه يک متهم دستگير که پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد.

اين مقام انتظامي در پايان خاطرنشان كرد: تلاش پليس براي مبارزه با اخلالگران اقتصادي با تمام توان ادامه دارد و با سودجويان در اين زمينه در چارچوب قانون برخورد قاطعانه خواهد کرد و شهروندان مي توانند هر گونه اخبار در اين خصوص را در اسرع وقت از طريق تماس با شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

روش هاي نادرست مديريت خشم

گروه اجتماعي _ اصفهان _ وقتي براي مديريت خشم، تکنيک‌هاي نادرستي را به کار بگيريم، حرف هايي مي زنيم يا کارهايي مي کنيم که مرتب به خود يا ديگران، از جمله کساني که دوستشان داريم آسيب مي‌زنيم.

مديريت بد خشم، عادتي وحشتناک است که مي تواند منجر به عواقبي فاجعه بار شود. به اين دليل که عصبانيت از آن احساساتي است که وقتي هجوم مي‌آورد، اغلب آدم را به رفتار احمقانه‌ وامي‌دارد. بنابراين، وقتي براي مديريت خشم، تکنيک‌هاي نادرستي را به کار بگيريم، حرف هايي مي زنيم يا کارهايي مي کنيم که مرتب به خود يا ديگران، از جمله کساني که دوستشان داريم آسيب مي‌زنيم. در ادامه 4 روش نادرست مديريت خشم را اشاره مي کنيم:

  1. مهار و سرکوب مطلق : جلوگيري و مهار مطلق هرگز راهي معتبر براي مديريت خشم يا ساير احساسات نيست. در واقع، هرگز نبايد آنچه را که احساس مي‌کنيد انکار يا سرکوب کنيد، يا از احساسات خود دوري کرده سعي کنيد که آنها را ناديده بگيريد. اگر اين کار را بکنيد، خودتان را گرفتار خواهيد ديد.

در واقع، هيچ نوع سرکوبي هرگز موفق نيست. به دليل اين که انرژي اي که سعي مي کنيد به دلايل فرهنگي، شخصيتي، مذهبي يا از سر ناآگاهي  در درون خود مهار، سرکوب و خفه کنيد، هميشه به شکل نشانه‌اي جسمي يا رواني برمي گردد و اين يعني شما احساسات خود را نادرست مديريت مي کنيد.

در چنين مواقعي ، گاز گرفتن لب و تلاش براي حرکت به سمت جلو به گونه اي که انگار هيچ اتفاقي نيفتاده، درست نيست. بنابراين کاري که مي‌توانيد انجام دهيد اين است که جلوي طغيان‌هاي کنترل نشد? خشم را بگيريد که به عاملي عليه شما يا ديگران تبديل نشوند.

  1. فرو خوردن خشم: يکي از پيامدهاي سرکوب انرژي خشم اين است که در نهايت در درون شما منفجر مي شود. زيرا احساسات از درون ما ناپديد نمي شوند آنها مي مانند تا زماني که مفري به بيرون پيدا کنند. علاوه بر اين، وقتي احساسات منفي را مديريت نکنيد، در نهايت به چيزي ناخواسته تر تبديل مي شوند. در واقع، اگر خشم بدون بيان و ابراز شدن، در درون شما خاموش شود، در مقابل چيزي را در شما برمي انگيزد .

افسردگي، اغلب خشم فروخورده را پنهان مي کند. خشم وجود دارد، اما به جاي هدف قرار دادن کسي که آن را ايجاد کرده است، ممکن است به درون شما برگردد؛ در نتيجه سرزنش و رنجش از خود ظاهر مي شود. اين احساسات ممکن است به صورت ميگرن، سرگيجه و ساير علائم فيزيکي ظاهر شوند. به همين دليل، نبايد منبع يا علت عصبانيت خود را گم کنيد. هميشه از خود بپرسيد که در وهله اول چه چيزي باعث خشم و عصبانيت شما شد.

  1. پرخاشگري منفعل:در روش هاي پرخاشگري منفعل، کلمات، حرکات يا اعمالتان نشان دهنده خشم شما است؛ با اين حال، شما مستقيماً آن را بيان نمي‌کنيد. در واقع، عصبانيت شما پنهان است. شما آن را پنهان مي کنيد، اما نه به روشني انتقالش مي دهيد و نه آن را حل مي کنيد. معمول ترين مثال در اين مورد، استفاده از نکات و نظرات غيرمستقيم است. کنايه زدن و متلک گفتن  يکي از نمودهاي پرخاشگري منفعل است.

پنهان کردن خشم کاري نادرست است زيرا باعث سردرگمي مي شود. هم براي شما و هم براي ديگران. علاوه بر اين، غيرممکن است که با ايما و اشاره و بيان نظرات غيرمستقيم، دلخوري خود را آشکارا ابراز و بيان کنيد. خلاصه آنکه، پوشاندن خشم مي تواند منجر به طولاني شدن غيرضروري درگيري و سوءِ تفاهم ها شود و يا حتي منبع مستقيم درگيري جديدي باشد.

4.خالي کردن عصبانيت بر سر افراد ديگر: گاهي اوقات خشم زنجيره‌اي از پرخاشگري را ايجاد مي‌کند که ماهيتي کاملاً غيرمنطقي دارند. به عنوان مثال، وقتي فردي در محل کار از رئيس خود آزار مي بيند، خشمش را بروز نمي دهد يا از خود دفاع نمي کند، اما وقتي به خانه مي رسد خشم و عصبانيتش را سر همسرش خالي مي کند. همسر او نيز همانجا از خود دفاع نمي کند، اما ناراحت مي‌شود و وقتي بچه ها از مدرسه برگشتند، از کوچک ترين اشتباهشان بي تاب مي شود و سر آنها فرياد مي زند. کودک در برابر مادر از خود دفاع نمي کند اما بعداً خشمش را روي خواهر يا برادر کوچکتر، يا گربه خانگيشان تخليه مي کند.

تهيه و تنظيم: فرزانه افشاري، کارشناس مشاوره مرکز مشاوره آرامش پليس اصفهان

اجراي طرح آرامش در شهر 4 در اصفهان

گروه استان ها_ اصفهان _ رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگيري 67 نفر خرده فروش و 138 نفر معتاد متجاهر در شهر اصفهان خبر داد.

سرهنگ “احمد نيکبخت”در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان کرد: به منظور رسيدگي به مطالبات مردمي در خصوص خريد و فروش و حضور معتادان متجاهر در برخي از نقاط شهر اصفهان موضوع به صورت ويژه در دستور کار قرار گرفت.

وي افزود: در همين راستا طرح آرامش در شهر 4 به مدت 72 ساعت در محلات مشخص شده  شهر اصفهان  اجرا و طي آن 67 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگير و 30 کيلو گرم انواع مواد مخدر نيز کشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان عنوان کرد: در اين طرح همچنين 138 معتاد متجاهر نيز از  تفرجگاه ها معابر عمومي و پارک ها  جمع آوري و براي نگهداري  درمان به مراکز ترک اعتياد مشمول ماده 15 و 16 قانون مبارزه با مواد مخدر تحويل شدند.

سرهنگ نيکبخت در پايان با تاکيد بر تداوم اجراي طرح آرامش در شهر با هدف پاکسازي محلات، پارک ها و معابر از وجود خرده فروشان و معتادان متجاهر خاطر نشان کرد : مردم عزيز وفهيم اصفهان مي توانند گزارش هاي  خود در خصوص فعاليت خرده فروشان مواد مخدر و حضور معتادان متجاهر وولگرد و محل هاي خريد وفروش و مصرف مواد را از طريق شماره تلفن 21825462 ستاد خبري پليس مبارزه مواد مخدر استان در اختيار اين پليس قرار دهند .

دستگيري و جمع آوري 41 خرده فروش و معتاد در”شهرضا”

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا از اجراي طرح سراسري آرامش در شهر با هدف پاکسازي نقاط آلوده از خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ”صادق کاظمزاد ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: طرح سراسري آرامش در شهر با هدف پاکسازي نقاط آلوده از وجود معتادان و توزيع کنندگان موادمخدر توسط ماموران پليس مواد مخدر ، کارکنان کلانتري ها و پليس هاي تخصصي اين فرماندهي در سطح شهرستان شهرضا به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي با اشاره به شناسائي 8 پاتوق توزيع وخريد و فروش مواد مخدر در برخي نقاط اين شهرستان تصريح کرد: در اين راستا ماموران ضمن هماهنگي با مرجع قضائي در بازرسي از مخفيگاه متهمان مقدار 3 کيلو و900گرم انواع موادمخدروتعدادي ابزار آلات استعمال و فروش مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا با بيان دستگيري 11 خرده فروش مواد مخدر و جمع آوري 30 معتاد متجاهر در اين طرح خاطرنشان کرد: پليس با قدرت در مقابل هرگونه قانون شکني در جامعه خواهد ايستاد و انتظار مي رود تا شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک و مجرمانه اي مراتب را بلافاصله از طريق پل ارتباطي 110 به پليس اطلاع دهند.

توقيف اتوبوس حامل کالاي قاچاق در “شاهين شهر”

گروه استان ها _ اصفهان _ جانشين فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه از توقيف يک دستگاه اتوبوس مسافر بري حامل 3 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق در عمليات ماموران انتظامي اين فرماندهي خبر داد.

سرهنگ “حجت فرهادي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس بيان داشت: ماموران فرماندهي انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه در راستاي اجراي طرح تشديد مقابله با قاچاق کالا و ارز حين کنترل و بررسي خودروهاي عبوري در يکي از محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه اتوبوس مسافربري مشکوک  و جهت  بررسي آن را متوقف کردند.

وي افزود: در اين راستا مأموران ضمن هماهنگي با مرجع قضائي به بازرسي از اين خودرو پرداخته و موفق شدند 30 دستگاه پمپ گازوئيل، 40عدد تسمه خودرو،20 دستگاه ترانس،  100 عدد لوازم جانبي موبايل به همراه  100عدد ابزار آلات خارجي که فاقد مدارک قانوني و معتبر گمرکي بود را کشف کنند.

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه با اشاره به اينکه ارزش اموال کشف شده از سوي کارشناسان مربوطه 3 ميليارد ريال برآورد شده است، تصريح كرد: در اين خصوص يک نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضايي تحويل داده شد.

پلمپ 5 واحد صنفي متخلف در اصفهان

گروه استان ها – اصفهان – رئيس مرکز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي استان از پلمب 5 واحد صنفي متخلف و صدور اخطاريه پلمب براي 27 واحد صنفي در اصفهان خبر داد.

سرهنگ” مسعود طُريفي” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان کرد: طرح نظارت بر واحدهاي صنفي توسط اداره نظارت براماکن عمومي سازمان اطلاعات فرماندهي انتظامي استان اصفهان به مدت 72 ساعت در شهر اصفهان اجرا و در اين طرح از 98 واحد صنفي پوشاک و اغذيه فروشي بازديد بعمل آمد.

وي افزود: در اين طرح پس از بررسي هاي دقيق صورت گرفته نهايتاً با هماهنگي قضائي 5 واحد صنفي متخلف پلمب و براي 27 واحد صنفي ديگر نيز اخطاريه پلمب صادر شد.

رئيس مرکز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي استان اصفهان نداشتن پروانه کسب، عدم رعايت موازين قانوني و تخلفات انضباطي را از جمله دلايل پلمب واحدهاي متخلف برشمرد و گفت: همچنين در اين بازديد ها به متصديان  واحدهاي صنفي درخصوص رعايت قوانين و مقرارت اماکن عمومي آموزش هاي لازم ارائه شد.

سرهنگ “طُريفي”  در خاتمه خاطرنشان كرد: پليس به طور مستمر اقدامات کنترلي و نظارتي خود را انجام مي دهد و از شهروندان نيز مي خواهيم  در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، موضوع را از طريق تماس با شماره تلفن 110 اطلاع رساني کنند.

کشف سوخت قاچاق دراصفهان

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان “اصفهان” از کشف 12 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در عمليات ماموران انتظامي اين فرماندهي خبر داد.

سرهنگ “حسين بساطي”در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: در راستاي طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآوده هاي نفتي، مأموران کلانتري 25 اين فرماندهي با اقدامات هوشمندانه پليسي از نگهداري سوخت قاچاق در يک گاراژ مطلع و بررسي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: در اين راستا مأموران ضمن هماهنگي با مرجع قضائي به محل مورد نظر اعزام و در بازرسي انجام شده از محل موفق شدند 12 هزار ليتر گازوئيل قاچاق که به صورت غيرقانوني و خارج از شبکه توزيع نگهداري مي شد را کشف کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان با اشاره به اين که در اين رابطه يک متهم شناسايي و ضمن تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد بر برخورد قاطع پليس با اخلالگران اقتصادي و کساني که سرمايه ها و منابع ملي کشور را به تاراج مي گذارند تأکيد و از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات در اين خصوص را از طريق تماس با مرکز فوريت هاي 110 به پليس اطلاع دهند.

دستگيري خرده فروش مواد افيوني در ” شاهين شهر “

گروه استان ها_اصفهان_جانشين فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه از شناسايي و دستگيري خرده فروش مواد مخدر و کشف بيش از 4 کيلو مواد افيوني در عمليات مأموران انتظامي اين فرماندهي خبرداد.

سرهنگ “حجت فرهادي” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي در يکي از محلات شاهين شهر در منزلي اجاره اي به صورت گسترده اقدام به فروش مواد مخدر به جوانان مي کند، بررسي موضوع جهت شناسايي و دستگيري اين فرد در دستور کار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود: در اين راستا مأموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي به محل مورد نظر اعزام و در عملياتي ضربتي موفق شدند اين متهم را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه وي مقدار 4 کيلو و 150 گرم مواد افيوني را که در پک هاي کوچک بسته بندي و آماده فروش بودند کشف کنند.

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه در پايان با اشاره به اينکه متهم دستگير شده پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل داده شد از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات خود در اين زمينه را از طريق تماس با مرکز فوريت هاي110 به پليس اطلاع دهند.

دستگيري سارقان منازل نيمه ساز در ” خميني شهر “

گروه استان ها – اصفهان – فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر از دستگيري 3 سارق منازل نيمه ساز با اعتراف به5 فقره سرقت درعمليات ماموران پليس خبر داد.

سرهنگ ” غلامرضا براتي ” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري پليس گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت از ساختمان هاي نيمه ساز و در حال ساخت در برخي از محلات سطح شهرستان، بررسي موضوع براي شناسايي و دستگيري عامل اين سرقت ها در دستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

وي در ادامه افزود: در نهايت با انجام اقدامات تخصصي و تحقيقات ميداني و پليسي، ماموران انتظامي کلانتري 11 موفق شدند هويت عاملان اين سرقت ها که اعضاي يک باند 3 نفره بودند را شناسايي کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر تصريح کرد: سرانجام پس از شناسايي محل اختفاء آنان، متهمان در يک عمليات هماهنگ دستگير که در بررسي دقيق ماموران از مخفيگاه آنان، مقادير قابل توجهي انواع اموال مسروقه کشف شد.

اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: سارقان در تحقيقات تکميلي پليس به 5 فقره سرقت از منزل و ساختمان هاي نيمه ساز در اين شهرستان اعتراف کردند که پس از تشکيل پرونده براي انجام اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحويل و سپس با قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.

اجراي طرح آرامش در ” كاشان “

گروه استان ها-اصفهان- فرمانده انتظامي شهرستان كاشان از جمع آوري 82 معتاد متجاهر و دستگيري 26 خرده فروش مواد مخدر در راستاي اجراي طرح جمع آوري معتادان و پاكسازي نقاط آلوده و جرم خيز در اين شهرستان خبرداد.

سرهنگ ” ايرج كاكاوند ” در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري پليس بيان داشت: در راستاي اجراي طرح آرامش و جمع آوري معتادان متجاهر و پاكسازي نقاط آلوده از وجود افراد پرخطر، طرح دستگيري و جمع آوري معتادان در دستور كار ماموران پليس اين فرماندهي قرار گرفت .

وي در ادامه گفت: در اجراي اين طرح 82 معتاد متجاهر شناسايي و ضمن هماهنگي با مرجع قضائي جمع آوري و براي سير مراحل درمان به مراكز بازپروري و ترک اعتياد معرفي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشان با بيان اينكه در ادامه اين طرح 26 خرده فروش مواد مخدر نيز دستگير شدند خاطر نشان کرد: از مخفيگاه متهمان بيش از 4 كيلو انواع مواد افيوني عرضه كشف و افراد دستگير شده براي انجام اقدامات قانوني به مجرع قضائي تحويل داده شدند.

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا