امروز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
7:41:51 - پنج‌شنبه 30 ژوئن 2022
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان :
صدور الکترونیکی پروانه ساختمانی در تمام مناطق تا ۱۵ تیرماه عملیاتی می شود
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تاکنون سیستم الکترونیکی صدور پروانه ساختمانی در هفت منطقه شهرداری راه اندازی شده و تا پانزدهم تیرماه تمام مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان به این سیستم مجهز می‌شوند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، رسول میرباقری گفت: تاکنون سیستم الکترونیکی صدور پروانه ساختمانی در هفت منطقه شهرداری راه اندازی شده و تا پانزدهم تیرماه تمام مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان به این سیستم مجهز می‌شود و بر این اساس شهروندان می‌توانند بدون مراجعه به شهرداری در یک بازه زمانی کوتاه، مراحل اخذ پروانه ساختمانی را طی کنند.
وی با بیان اینکه سامانه سرای هشت با مشارکت معاونت شهرسازی از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده بود، افزود: سرای هشت شامل امکاناتی همچون بانک اطلاعات، امکان استفاده از نقشه‌های پایه، تهیه وب و شهر نما بود که به دنبال آن با تلاش همکاران و ارتقای سیستم، سرای ۱۰ راه اندازی شده است.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: از این پس شهروندان بدون مراجعه به شهرداری می‌توانند برای دریافت پروانه خود اقدام کنند، همچنین از مزایای این سیستم این است که اگر پرونده‌ای بیش از اندازه در نوبت بماند، دلایل آن بررسی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این فرآیند بدون حضور مالک شکل می‌گیرد به گونه ای که فرد خارج از کشور نیز می‌تواند اقدام به دریافت پروانه ساختمانی کند و جزئیات به صورت شفاف و مدارک شهروند در اختیار او قرار می‌گیرد.
میرباقری گفت: بسیاری از نیازهای شهروندان مانند حذف چرخه‌های اضافی، بررسی عوارض، ارتفاع، کاربری، تأیید نقشه‌ها و چابک‌سازی سیستمی در سامانه سرای ۱۰ قابل انجام است.
به گفته رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان، در این سامانه هر شهروند، سازمان‌ها و نظام مهندسی حساب کاربری جداگانه دارند و تمام اقدامات به صورت سیستمی انجام می‌شود که کار را بسیار سریع‌تر می‌کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب