استان هاشهر و جامعهعناوین اخبار

تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان (اصفهان ) در تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مهدی قائلی با اعلام این خبر گفت: طبق سنوات گذشته تمام مراکز گردشگری تفریحی ناژوان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری؛ یعنی شانزدهم و هفدهم مردادماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است.
او افزود: پس از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ساعات فعالیت مراکز گردشگری ناژوان به روال قبلی بازمی‌گردد.
مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به ساعات کار مراکز تفریحی این مجموعه در فصل تابستان تصریح کرد: مجموعه باغ پرندگان به عنوان یکی از بزرگترین باغ‌های پرندگان کشور، همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۹ میزبان گردشگران خواهد بود.
او با بیان اینکه ساعت فعالیت باغ استوایی و گیاهان گرمسیری یا همان باغ‌موزه پروانه‌ها و موزه صدف‌ها هر روز از ساعت ۹ تا ۲۰:۳۰ خواهد بود، افزود: مجموعه باغ خزندگان نیز از ساعت ۹ تا ۲۰:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
قائلی افزود: شهروندان و علاقه‌مندان به تماشای دنیای زیر آب هم می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ از مجموعه آکواریوم دیدن کنند.
او ادامه داد: تله‌سیژ روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۱ تا غروب آفتاب و روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۴ و مجدد با دو ساعت وقفه، از ساعت ۱۶ تا غروب آفتاب در خدمت شهروندان و گردشگران خواهد بود.
به گفته قائلی، مجموعه شهربازی روباز و کارتینگ ناژوان نیز همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۳ پذیرای خانواده‌ها، شهروندان اصفهانی و گردشگران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا