امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
7:34:00 - یکشنبه 10 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای نخستین بار با حضور معاون وزیر نفت صورت گرفت
۱۷ جایگاه کوچک سوخت در اصفهان به بهره برداری رسید
برای نخستین بار در کشور فاز اول جایگاه های سوخت بنزین در اصفهان با حضور معاون وزیر نفت و با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ، ۱۷ پمپ بنزین‌ کوچک در قالب بیست و یکمین برنامه از سری برنامه‌های «هر هفته چند افتتاح» با حضور معاون وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شهردار اصفهان، اعضای شورای شهر و مدیران شهری اصفهان به طور رسمی به بهره‌برداری رسید.
جایگاه سوخت کوچک بنزین توسط شهرداری اصفهان با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شده است و  در این برنامه فاز اول جایگاه‌های کوچک سوخت بنزین برای نخستین بار در کشور به صورت رسمی افتتاح شد.
اجرای طرح راه‌اندازی جایگاه کوچک سوخت بنزین در شهر اصفهان زمینه‌ساز تمایل مسئولان دیگر کلانشهرهای کشور برای راه‌اندازی این جایگاه‌ها در شهرهای شان شده است و تاکنون گروه‌های زیادی از شهرهای مختلف کشور برای بازدید و الگوبرداری از این جایگاه‌ها به اصفهان سفر کرده‌اند.
کاهش هزینه‌ها، ارتقای سلامت شهروندان، کاهش ترافیک در خیابان‌های سطح شهر و خدمات‌رسانی مطلوب و به موقع به شهروندان از اهداف بهره‌برداری جایگاه‌‌های کوچک سوخت در سطح شهر اصفهان است و  در آینده نزدیک، فاز دو این طرح نیز به بهره‌برداری خواهد رسید

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب