اخبار استان ها

در جلسه ۱۴۴ علنی پایتخت چه می‌گذرد؟

علیرضا نادعلی در گفتگویی، اظهار کرد: یکصدوچهل‌وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش فردا_ سه شنبه دوازدهم اردیبهشت‌ماه_ برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این جلسه ۹ دستور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نطق پیش از دستور سوده نجفی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران قرائت خواهد شد و پس از آن دستور کارها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: به سبب ارج نهادن به خدمات و جانفشانی‌های جهادگران حوزه سلامت کشور دستور نخست جلسه فردا به این موضوع اختصاص خواهد داشت و مقرر شده است از پنج نفر از نمایندگان این جامعه خدوم کشور قدردانی شود.

نادعلی تصریح کرد: با توجه به اهمیت تبیین مقام معظم رهبری در شعار سال ۱۴۰۲ با محوریت مهار تورم و رشد تولید قرار است طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه برنامه‌های اجرایی و عملیاتی مدیریت شهری در کاهش تورم و افزایش تولید مورد بررسی اعضا قرار گیرد و الزامات آن مطرح شود.

وی خاطرنشان کرد: موضوع بررسی لایحه شهردار تهران پیرامون تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران نیز مورد نظرخواهی اعضای شورا قرار خواهد گرفت که در این خصوص قرار شده تا کمیسیون برنامه و بودجه شورا گزارشی در این موضوع ارائه کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بررسی گزارش حسابرسی دو سازمان، دو شرکت و یک مؤسسه وابسته به شهرداری تهران برای سال‌های مالی ۱۳۹۶ تا ۹۹ اضافه کرد: مقررشده است حسابرسی‌های مجموعه‌های منتسب شهرداری تهران از جمله سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، سازمان ورزش شهرداری تهران، شرکت برج میلاد تهران، شرکت شهر سالم و مؤسسه فناوران شهر» در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران مورد پایش و بررسی اعضای شورا قرار گیرد و پیرامون رد و یا تأیید گزارش‌ها اظهارنظر می‌شود.

وی گفت: تعیین تکلیف باغات شهر تهران ضروری است و در جلسه فردا اعضای شورا یک فقره پرونده پلاک ثبتی را از حیث باغ یا غیر باغ بودن مورد بررسی قرار خواهند داد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا