اخبار صنعت، معدن و تجارت

حق اشتراک بدهید؛ سرعت بیشتر بگیرید

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران،خرید اشتراک و ارائه حق پرداخت ماهانه از سوی مشتریان، راهکار جدید شرکت‌های خودروسازی برای کسب درآمد است. این راهکار توسط خودروسازان لوکس آلمانی همچون مرسدس بنز و بی‌ام‌و مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخستین‌بار بی‌ام‌و با ارائه این حق اشتراک، امکان فعال‌سازی برخی آپشن‌ها را برای مشتریان فراهم آورد. بااین‌حال پرداخت اشتراک مرسدس بنز به موارد دیگری می‌پردازد و قدرت بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد!

هم‌اکنون مالکان مرسدس بنز در ایالات‌متحده می‌توانند با پرداخت ماهانه ۶۰ دلار، ۶۰ اسب‌بخار قدرت بیشتری از موتور الکتریکی خودروهای برقی میان‌رده این برند تحویل بگیرند. درصورتی‌که مالک یک خودروی الکتریکی بالارده از مرسدس بنز باشید، این حق اشتراک معادل ۹۰ دلار در ماه خواهد بود که دراِزای آن ۸۰ اسب‌بخار قدرت بیشتری دریافت خواهید کرد. البته مشتریان می‌توانند به‌جای پرداخت ماهانه اشتراک بنز، آن را به‌صورت سالانه پرداخت کنند. برای مثال، مالکان مرسدس بنز EQE ۳۵۰ می‌توانند با پرداخت سالانه ۱۹۵۰ دلار، به‌جای ۲۸۸ استاندارد، ۳۴۸ اسب‌بخار قدرت از پیشرانه خودرو دریافت کنند.

اشتراک مرسدس بنز فقط برای آمریکایی‌ها

انجام این کار در خودروهای برقی امکان‌پذیر است و به‌صورت یک مزیت دوطرفه برای برند آلمانی عمل می‌کند. با خرید اشتراک مرسدس بنز مالکان می‌توانند بدون نیاز به تیونینگ، ریمپ یا هرگونه دستکاری دیگری قدرت بیشتری از موتور خودرو دریافت کنند. همچنین این مزیت موجب خواهد شد تا مشتریان به خرید خودروهای برقی مرسدس بنز علاقه بیشتری نشان دهند.

البته خرید اشتراک مرسدس بنز و استفاده از آن در تمامی نقاط جهان امکان‌پذیر نیست. برای مثال، در سوییس این امکان برای مشتریان مرسدس بنز وجود ندارد. مطابق قانون سوییس، هنگام خرید و بازخرید خودرو مقادیری مانند اسب‌بخار و آلایندگی ثبت می‌شود و ایجاد تغییر در این مقادیر بدون بازخرید مجدد وسیله نقلیه خلاف قانون است.

۲۲۷۲۲۷

منبع خبر خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا