اخبار استان ها

تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله طالقانی به‌زودی احداث خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، محمدرضا بیاتی امروز _پنجشنبه بیست‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد اظهار کرد: ساخت تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت‌الله طالقانی و بلوار آیت‌الله کاشانی شهر اولویت نخست در اجرای تقاطع‌های سه‌گانه مطالعه شده و مصوب غیرهمسطح شهرکرد است.

وی افزود: احداث تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار بوعلی‌سینا به کمربندی ۱۵ خرداد و احداث تقاطع غیرهمسطح میدان معلم شهرکرد در اولویت‌های بعدی قرار دارد که مورد آخر در صورت ایجاد رینگ جنوبی و طرح‌های موازی به اولویت چهارم تبدیل می‌شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد گفت: تقاطع چند سطحی ورودی در محل سه راهی خوزستان اولویت سوم خواهد بود.

وی افزود: اجرای این طرح‌ها با نظر موافق مشاوران طرح جامع شهر و طرح جامع ترافیک و مصوبه شورای ترافیک استان چهارمحال‌وبختیاری خواهد بود.

بیاتی تاکید کرد: به زودی عملیات اجرایی ساخت تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت‌الله طالقانی به بلوار آیت‌الله کاشانی در بهار سال‌جاری، احتمالاً به مناسبت روز نکوداشت شهرکرد آغاز می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم نظارت بر اقدامات اجرایی پیمانکاران، گفت: نظارت بر عملکرد پیمانکاران فضای سبز و امور خدمات شهری در خصوص جمع‌آوری زباله، تنظیف معابر، آبیاری، هرس و نگهداری درختان و چمن‌ها خدمات شهری افزایش یابد تا شاهد بهبود عملکرد آنها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان عزیز باشیم.

رئیس کمیسیون شهرسازی، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه در سال‌های اخیر برای تأمین رفاه حال نوجوانان و جوانان شهر زمین چمن مصنوعی در جنوب شهرکرد توسط مدیریت شهری ایجاد شده است، افزود: در حال حاضر وضعیت این چمن از لحاظ کیفیت و ارائه خدمات توسط بخش خصوصی مطلوب نیست.

برای استفاده از ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری از کارت بلیت الکترونیکی استفاده شود

محمدحسین واحدیان، شهردار شهرکرد نیز در ادامه این جلسه گفت: شهروندان شهرکرد برای استفاده از ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری از کارت بلیت الکترونیکی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات مؤثری برای ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال‌وبختیاری انجام شده است که نتیجه آن به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا