بازار‌های مالی ، بورس و بانک

پیش بینی معاملات چهارشنبه۲۷ اردیبهشت بورس/ بهترین استراتژی چیست؟

علی فراقی کارشناس بازار سرمایه به خبرنگار مهر گفت: در رفتار بازار دوشنبه معاملاتی می‌توان تعادل را چاشنی کلیت بازار مدنظر قرارداد، موردی که به خوبی هم در نقشه بازار به وضوح مشاهده شد.

فراقی افزود: حال با توجه به وقفه معاملاتی یک روز می‌توان در جمع بندی بازار همین رفتار را برای چهارشنبه در نظر گرفت که می‌تواند تکمیل کننده ثبت یک هفته متعادل و آرام نسبت به هفته گذشته باشد و هرچند طبق عادت وجود روز تعطیل معاملاتی در یک هفته شاهد اندکی افت در کیفیت و حجم معاملات در بازار بوده که باعث شکل گیری یک روز پرقدرت سبز برای بازار می‌تواند برخلاف تصورات اوایل هفته آتی را پر ریسک تر بسازد.

فراقی در پایان گفت: ثبت یک کندل متعادل همانند روز دوشنبه می‌تواند سازنده یک باکس استراحتی برای بازار باشد که توصیه‌ای که می‌توان برای افراد سرمایه گذار داشت صبوری تا شکست این محدوده خنثی یا رنج شده داشته باشیم که بازار بتواند جهت حرکت اصلی خود را به ما نشان دهد.

فراقی در پایان گفت: با توجه به اصلاح پرشتاب قبلی هفته گذشته بازار می‌تواند مقداری ورود در این ناحیه خنثی را بسیار پر ریسک سازد زیرا در صورت افت دوباره قیمتی با صف‌های بسیاری در نمادها همراه هستیم که می‌تواند نقش شوندگی سهام را دوباره تحت الشعاع قرار داده و حد ضررها در نمادهای بازار را عملاً اجرا نشدنی کند.

منبع خبر : ایران اکونا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا