اخبار استان ها

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۷ اردیبهشت‌ماه

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری سرمایه گستران، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

سطح گلکاری‌های شهر قزوین نسبت به ۲ سال گذشته افزایش یافته است

محمدصالح صالحی، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین با اشاره به افزایش سطح گلکاری‌های شهر قزوین طی ۲ سال گذشته، گفت: خوشبختانه فرهنگ نظاره‌گر بودن و لذت بردن از گل در بین شهروندان این شهر افزایش یافته تا جایی که ما شاهد کاهش آسیب رساندن مردم به فضاهای سبز شهری نسبت به گذشته هستیم.

شهرداری قشم از سمن‌های ساماندهی سگ‌های بی پناه حمایت می‌کند

میرداد میردادی، شهردار قشم گفت: این شهرداری از سازمان‌های مردم نهاد (سمن) های مرتبط با نگهداری سگ‌های بی پناه و بدون صاحب برای ساماندهی این حیوانات در این شهرستان حمایت می‌کند.

شهرداری زاهدان چهار هزار میلیارد تومان از دستگاه‌های دولتی طلبکار است

محمدامیر براهویی، شهردار زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد تومان دستگاه‌های دولتی به این شهرداری بدهکار هستند که در صورت وصول این رقم کارهای بسیار بزرگی می‌توان در حوزه بهبود فضای شهر انجام داد.

راه‌اندازی ۲۰ ایستگاه جمع آوری پسماند خشک در سطح شهر چابهار

منصور رئیسی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری‌های چابهار و کنارک از راه‌اندازی ۲۰ ایستگاه در سطح شهر چابهار به منظور جمع آوری پسماند خشک خبر داد.

دیوار باروی تاریخی، مخروبه و خطرساز بود

پیمان شکرزاده، شهردار گلپایگان با اشاره به علت تخریب بقایای آخرین باروی تاریخی گلپایگان گفت: شهرداری درباره همه پلاک‌هایی که قدیمی هستند و مالکین آن‌ها نسبت به رفع خطر دیوارهای در معرض ریزش اقدامی انجام ندهند باید طبق بند ۱۴۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها نسبت به تخریب آن اقدام کند.

برخورد کامیون به پل عابر پیاده در بلوار رسالت مشهد

آتشپاد سوم حسن عظیمیان، مدیر منطقه سه عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد از برخورد کامیون ۱۰ چرخ جک‌دار به پل عابر پیاده در بولوار رسالت مشهد خبر داد.

آغاز به‌کار ستاد اربعین شهرداری مشهد

محمدمهدی صمصامی، دبیر ستاد اربعین شهرداری مشهد از آغاز به‌کار این ستاد در راستای خدمات‌رسانی به زائران حسینی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا