اخبار صنعت، معدن و تجارت

فردا، آخرین مهلت انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه / تاریخ برداشت وجه مسدود شده اعلام شد

به گزارش سرمایه گستران، با توجه به زمانبندی اعلام شده سامانه یکپارچه فروش خودرو، فرایند انتخاب خودرو در این سامانه از سوم خرداد آغاز شده و فردا پایان می‌یابد.

فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شده، می‌توانند در موعد تعیین شده (سوم تا دهم خرداد)، ۵ اولویت خودرویی را به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به نشانی esalecar.ir انتخاب کنند. زمان ثبت نام تاثیری در اولویت عرضه خودرو ندارد.

پس از مرحله انتخاب خودرو، اطلاعات متقاضیان از ۱۱ تا ۱۹ خرداد ماه بررسی می‌شود و در روز ۲۴ خرداد ماه فهرست اولویت مشتریان و موعد تحویل خودرو ایشان اعلام خواهد شد.

برداشت وجه مسدود شده از ۲۴ خرداد

همچنین براساس اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو؛ از تاریخ ۲۴ خرداد ماه علاوه بر اعلام فهرست اولویت مشتریان و موعد تحویل خودرو، متقاضیان می‌توانند وجه مسدود شده خود را برداشت کنند.

در این دوره ۲۳ خودرو از ۴ خودروساز عرضه شده است و متقاضیان می‌توانند تا فردا ۱۰ خرداد، پنج اولویت خودرویی خود را از محصولات شرکت سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو و فردا موتور انتخاب کنند.

شرکت سایپا ۱۱ خودرو از محصولات خود شامل کوییک مدل GX، کوییک اتوماتیک، ساینا S، ساینا S اتوماتیک، کوییک R مدل GX، شاهین، شاهین اتوماتیک، ساینا مدل GX، ساینا مدل GX اتوماتیک، ساینا مدل جی ایکس دوگانه سوز و اطلس را عرضه کرده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا