اخبار استان ها

قابلیت تولید آسفالت رنگی در کارخانه شهرداری

مهدی صباغی در گفتگویی با بیان اینکه بخش‌های مختلف عملیات اجرای قطعات دیوارها و سپتیک پروژه اتصال زیرگذر بلوار ولایت به بلوار آیت‌الله ابوترابی در دست انجام است، اظهار کرد: عملیات بتن‌ریزی قطعه ۳۸، بتن‌ریزی فونداسیون قطعه ۴۷ و قالب‌بندی قطعه ۲۲ در دیواره غربی به همراه عملیات قالب‌بندی قطعه یک، آرماتوربندی قطعه سه و آرماتوربندی فونداسیون قطعه هشت از دیواره رمپ خروجی کمربندی به بلوار آیت‌الله خامنه‌ای در دست اقدام است.

وی افزود: عملیات آرماتوربندی، قالب‌بندی و بتن‌ریزی سپتیک محل جمع‌آوری آب‌های سطحی در مسیر سواره نیز در حال اجرا است.

شهردار قزوین با بیان اینکه معضلات ترافیکی میدان یادگار امام (ره) و طرح اصلاح هندسی احداث بلوار ۶۵ متری حد فاصله میدان یادگار امام تا باراجین بررسی شده است، تصریح کرد: عملیات ترمیم ترانشه در سطح معابر ناحیه مینودر و کوثر، میدان مرصاد، خیابان‌های بدر غربی، سردار و آذربایجان با هدف تردد آسان شهروندان انجام شد.

صباغی از اجرای عملیات تراکم بستر در بازارچه پونک واقع در ناحیه مهدیه با هدف تسهیل در رفت‌وآمد و افزایش طول عمر آسفالت خبر داد و اضافه کرد: لکه‌گیری آسفالت و ترمیم ترانشه معابر ناحیه شهید بابایی با هدف سهولت در تردد شهروندان و رفع ناهمواری‌های خیابان پردیس در دستور کار پیمانکاران ۱۳۷ منطقه دو قرار دارد.

وی از اجرای عملیات تولید آسفالت رنگی با فناوری جدید در بوستان مادر و کودک خبر داد و گفت: عملیات آسفالت‌ریزی رنگی یک‌هزار مترمربع از بوستان بانوان مادر و کودک (دور حوض و ورودی) انجام می‌شود.

شهردار قزوین افزود: کارخانه آسفالت شهرداری قابلیت تولید آسفالت رنگی با فناوری‌های جدید را دارد؛ لذا بخش قابل توجهی از آسفالت مورد نیاز سازمان عمران شهرداری برای معابر سطح شهر از کارخانه آسفالت تأمین می‌شود.

صباغی از اجرای عملیات تراکم بستر در بازارچه پونک واقع در ناحیه مهدیه خبر داد و اظهار کرد: این اقدام توسط پیمانکار آماده‌سازی معاونت عمرانی منطقه سه با هدف تسهیل در رفت و آمد و افزایش طول عمر آسفالت در حال انجام است.

وی با اشاره به تداوم ایمن‌سازی معابر سطح شهر با نصب علائم و ملزومات ترافیکی، خاطرنشان کرد: با هدف هشدار به رانندگان، افزایش ضریب ایمنی، کاهش تصادفات و هدایت صحیح جریان ترافیک عملیات نصب استوانه‌های ترافیکی، تابلوها و علائم ترافیکی در خیابان‌های ۷ دی و ایثار انجام شد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا