اخبار استان ها

تبدیل رأی تخریب تعدادی از ساختمان‌های یزد به جریمه

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر یزد، عزیزالله سیفی با اشاره به تبدیل رأی تخریب تعدادی از ساختمان‌های دارای تخلف در این شهر به جریمه اظهار کرد: این قانون تا پایان آذرماه، شامل املاک مشمول حکم تخریب است و با توجه به اینکه بعد از این تاریخ دیگر قابلیت تمدید را نخواهد داشت لازم است تا مالکین مشمول حکم تخریب از این قانون مطلع شوند و نسبت به رفع تخلف ملک خود اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه امکان دارد هنوز تعداد زیادی از مالکین مشمول حکم تخریب از این قانون بی اطلاع باشند این موضوع باید بصورت گسترده‌تر در تبلیغات شهری شهرداری نیز قرار بگیرد و شهروندانی که مشمول می‌شوند در اسرع وقت به شهرداری مراجعه کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به تبدیل رأی تخریب به جریمه گفت: احکام پرونده ساختمان‌هایی که به دلیل تخلف در سال‌های گذشته برای آن‌ها حکم تخریب صادر شده اما به نحوی برای رفع تخلف اقدام کرده‌اند، بار دیگر در کمیسیون ویژه ماده ۱۰۰ بررسی و در صورت امکان، حکم تخریب به جریمه تغییر می‌یابد.

وی تاکید کرد: این اقدام فقط برای ساختمان‌هایی که به هر نحوی تخلف آن‌ها رفع شده است، اجرا خواهد شد و درباره تمام رأی‌های تخریب، صدق نمی‌کند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا