اخبار استان ها

نمایش ۱۰۰ اثر هنری در نمایشگاه آثار تجسمی «گنجینه» در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، از اصفهان، مهدی بنکدار مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان ضمن تسلیت و گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد اظهار کرد: این مؤسسه اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری و آموزشی در استان اصفهان را به مناسبت سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و بزرگداشت شهدای ۱۵ خرداد در نظر گرفته است.

برپایی نمایشگاه بزرگ آثار تجسمی «گنجینه»

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه آثار تجسمی «گنجینه» افزود: در این نمایشگاه ۱۰۰ اثر هنری از گنجینه آثار فاخر تجسمی نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان با همکاری حوزه هنری از تاریخ ۱۲ خرداد در گالری‌های نمایشگاهی عمارت سعدی برپا می‌شود.

مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان تاکید کرد: برگزاری نشست ادبی عروج «شاعرانه» که با حضور اساتید و ادبا شعر و ادب در نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان ۱۶ خرداد برپا خواهد شد و برگزاری نشست‌های ادبی، نمایشگاه عکس و کتاب در شهرستان‌های شاهین شهر، فولادشهر و سپاهان‌شهر از دیگر برنامه‌هایی است که برای بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقه الکترونیکی کتابخوانی از وصیت نامه امام خمینی (ره)، برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی در نگارستان امام خمینی (ره) و برگزاری کارگاه هنری نقاشی با حضور کودکان در نگارستان امام خمینی (ره) از برنامه‌های ویژه سالگرد رهبر کبیر انقلاب است.

بنکدار با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بسیار ویژه این مناسبت برگزاری نشست هنری شب فیلم خرداد در تاریخ ۲۴ خرداد (نمایش سه فیلم کوتاه به همراه نقد و بررسی و تقدیر از کارگردان) است، گفت: نمایشگاه عکس از آثار تجسمی با موضوع حضرت امام (ره) روز ۱۴ خرداد هم زمان با برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

منبع خبر : خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا