اخبار استان ها

تعمیر چراغ‌های راهنمایی‌ و رانندگی بلوارهای شهر قزوین

مهدی صباغی در گفتگویی با اشاره به لکه‌گیری آسفالت و مرمت معابر در ناحیه شهید بابایی قزوین اظهار کرد: در این نوبت پیمانکاران ۱۳۷ منطقه دو، ترانشه‌های خیابان یاقوت و قاقازانی را ترمیم کردند.

وی افزود: اجرای عملیات مرمت موزائیک و کفپوش پیاده‌روها در خیابان توحید واقع در ناحیه شهید بابایی توسط پیمانکاران ۱۳۷ منطقه دو انجام شده است.

شهردار قزوین خاطرنشان کرد: بر اساس آمارها، اردیبهشت‌ماه امسال بیش از ۱۳۸ مترمربع پیاده‌روسازی در این ناحیه انجام و بلوار شهید لشگری واقع در ناحیه شهید بابایی نیز جدول‌گذاری شده است، این اقدام با هدف هدایت آب‌های سطحی و ایجاد پیاده‌راه در دستور کار عوامل اجرایی خدمات شهری منطقه دو است.

صباغی با بیان اینکه صداگیری پل‌های فلزی در ناحیه مهدیه ادامه دارد، اضافه کرد: در این نوبت پل‌های فلزی محله پونک و بلوار امیرکبیر با هدف سهولت در رفت و آمد شهروندان مرمت شد.

وی با بیان اینکه ترمیم ترانشه و لکه‌گیری آسفالت در بلوار شهید صیاد شیرازی و خیابان بدر شرقی واقع در ناحیه مینودر انجام شده است، تصریح کرد: اردیبهشت‌ماه امسال بیش از ۳۶۰ مترمربع لکه‌گیری و ترمیم ترانشه در این ناحیه انجام شده است. عملیات پاکسازی معابر اصلی و فرعی ناحیه مهدیه نیز ادامه دارد و با هدف زیبایی منظر شهر و رعایت بهداشت در سطح محلات شهر، عملیات جمع‌آوری و حمل نخاله در خیابان نرگس انجام شده است.

شهردار قزوین از انجام عملیات روکش آسفالت در ناحیه آزادگان خبر داد و گفت: به منظور بهسازی معابر و محورهای عبوری به لحاظ عبور و مرور شهروندان و روان‌سازی ترافیک، عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در خیابان بوعلی کوی نوبهار، بلوار شهید نواب‌صفوی جنوبی، بلوار انصارالحسین (ع) فاز سوم لوازم خانگی (پیاده‌رو) و بلوار معلم (پیاده‌رو) پل شهید رجایی انجام شد.

صباغی با بیان اینکه عملیات مرمت جالیز در پیاده‌روهای ناحیه شهید بابایی در حال انجام است، افزود: این اقدام توسط پیمانکاران ۱۳۷ منطقه دو و با هدف زیبایی بصری چهره شهر و تردد آسان شهروندان در دستور کار است.

وی با اشاره به بهسازی و مرمت معابر در سطح منطقه دو قزوین اظهار کرد: معابر فرعی خیابان نادری توسط عوامل اجرایی خدمات شهری منطقه دو قزوین لکه‌گیری شد در حالی که براساس آمارها اردیبهشت امسال ۲۶۰۰ مترمربع از معابر این ناحیه ترمیم شد.

شهردار قزوین ادامه داد: اردیبهشت‌ماه امسال، ۲۶۰۰ مترمربع از معابر فرعی خیابان نادری توسط عوامل اجرایی خدمات شهری منطقه دو قزوین لکه‌گیری شد و به منظور افزایش انضباط ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، تعمیر و نگهداری چراغ‌های راهنمایی و رانندگی تقاطع‌های بلوار آزادگان، ساحل، نادری، خیام و فلسطین انجام شده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا