اخبار استان ها

۱۱۰ جایگاه سوخت کوچک در تهران راه‌اندازی می‌شود

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری تهران، سیدجعفر تشکری‌هاشمی با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران شهرداری باید امسال نسبت به ساخت ۱۱۰ جایگاه سوخت کوچک مقیاس اقدام کند، اظهار کرد: با توجه به این مصوبه، مأموریت از معاونت هماهنگی امور مناطق به شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل محول شد و این شرکت بر اساس گزارشی که به ما ارائه داده ۲۰ محل را انتخاب کرده است.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی برای اجرای این طرح، افزود: جلساتی بین این دو شرکت برگزار و ابهامات و اشکالات طرح مرتفع شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در مناطق دو، چهار، پنج، شش، ۱۱، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۲۰ و ۲۱ تهران جایگاه سوخت کوچک مقیاس راه‌اندازی خواهد شد، تصریح کرد: در منطقه سه نیز دو جایگاه سوخت کوچک مقیاس پیش‌بینی شده است که در مجموع به ۱۲ جایگاه می‌رسد.

وی با اعلام اینکه دو جایگاه بزرگ مقیاس نیز در بهشت زهرا (س) راه‌اندازی خواهد شد و جایگاهی در محدوده منطقه دو نیز در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: گزارشات نشان می‌دهد روند ساخت مطلوب است که این روند باید ادامه پیدا کند و تا پایان سال به عدد ۱۱۰ جایگاه سوخت کوچک مقیاس دست پیدا کنیم.

تشکری‌هاشمی با بیان اینکه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نسبت به ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس تمایل دارد و سرمایه‌گذاران نیز ورود خوبی به این طرح داشته‌اند، گفت: با توجه به مصوبه شفاف شورای اسلامی شهر، حصول نتیجه به پیگیری مستمر شهرداری و در اختیار گذاشتن زمین از اراضی بدون استفاده شهری برای سرمایه‌گذاران نیاز دارد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا