اخبار استان ها

برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) تلاش می‌کنیم

محمدحسین واثق‌کارگرنیا در گفتگویی، اظهار کرد: سی‌وچهار سال از عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی سپری شده است و پس از گذشت چندین دهه، هنوز اندوه و فراقی جان‌سوز از ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در روح و جان ملت بزرگ ایران و تمام آزادی‌خواهان جهان که با نام و پیام خمینی کبیر (ره) آشنا بوده‌اند، تازگی دارد.

وی افزود: پیر سفر کرده جماران که در سال‌های خفقان و ظلم پهلوی با دَم مسیحایی، ندای حق‌طلبی و استکبار ستیزی را سر دادند و روح خفته مردمان ایران زمین را برای ساختن ایرانی آباد و عزت‌مند از خواب بیدار کردند، پس از سال‌ها مجاهدت در راه خدا و مبارزه با فساد و استکبار با قلبی آرام و روحی مطمئن به ندای حق لبیک گفتند و روح آسمانی ایشان به ملکوت اعلی پیوست.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) با دوراندیشی مدبرانه و عارفانه، برای سال‌های پس از خود نیز چاره‌اندیشی کردند و بزرگ‌مردی از نسل سلاله پاک زهرای اطهر (س) را برای ادامه راه، برای ملت قهرمان ایران اسلامی به یادگار گذاشتند تا این کِشتی بزرگ با عزت و سربلندی و با قدرت هر چه تمام‌تر به مسیر خود ادامه دهد.

وی تصریح کرد: در سی‌وچهارمین سالروز ارتحال جان‌سوز امام خمینی (ره)، یاد و خاطره ایشان و شهدای گرانقدر ایران اسلامی را گرامی می‌داریم و بار دیگر با آرمان‌های خمینی کبیر (ره) و نایب برحق ایشان حضرت امام خامنه‌ای تجدید میثاق کرده و اعلام می‌کنیم که همواره برای دفاع از اندیشه‌ها و اهداف والای امام راحل و رهبر معظم انقلاب در تحقق اسلام ناب محمدی (ص) در ایران اسلامی و سراسر جهان آماده هستیم.

واثق‌کارگرنیا گفت: یقین می‌دانیم در سایه عنایات حضرت حق و رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای، این انقلاب با دستان رهبر معظم انقلاب به صاحب اصلی حضرت مهدی موعود (عج) تقدیم خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا