اخبار استان ها

تصویب ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدمات شهری

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مسعود محمدی با اشاره به تصویب ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدمات شهری، اظهار کرد: این لایحه ابتدا در کمیسیون تلفیق بررسی و سپس در صحن رسمی شورای شهر با رأی اکثریت اعضا تصویب شد.

وی افزود: بیل مکانیکی، تریلی کمپرسی، وانت تک محور و وانت دو دیفرانسیل، بالابر دکل بلند، جرثقیل ۲۰ تن، کامیون کمپرسی، لودر، تراکتور، کامیون کشنده دو محور از جمله تجهیزات مورد تأیید جهت تملک توسط مدیریت شهری است که تا سقف ۱۱۰ میلیارد تومان با خرید آنها با چند قید موافقت شد.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: از ماشین آلات فوق در حوزه معاونت خدمات شهری، سازمان حمل بار و مسافر، سازمان مدیریت پسماند، سازمان سیما و منظر، سازمان آرامستان‌ها بهره‌گیری خواهد شد.

وی افزود: تجهیزات مطلوب در ارائه خدمات مناسب و به‌هنگام به شهر و شهروندان مؤثر است، لذا توسط شهرداری کرج نیازسنجی اولیه صورت گرفت و توسط اعضای شورای اسلامی شهر پس از بررسی امکانات موجود و نیاز واقعی شهر در راستای توسعه تجهیزات اقدام شد.

به گفته رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، بازسازی و بهسازی ناوگان ماشین آلات موجود نیز مدنظر همکاران بود که مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در این راستا هزینه می‌شود.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا