اخبار استان ها

بی‌توجهی متولیان فوتبال در احقاق حقوق باشگاه سپاهان/ رئیس فدراسیون از موضع انفعال خارج شود

حجت‌الاسلام منوچهر مهروی‌پور در گفتگویی، با اشاره به اتفاقات صورت گرفته در جریان دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان اظهار کرد: در جریان دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان، باشگاه عربستانی به بهانه‌های غیرقابل اتکا، اقدام به ترک زمین ورزشگاه نقش‌جهان کرد و حاضر به برگزاری مسابقه نشد.

وی با بیان اینکه این موضوع از ابتدا برای همه اهالی ورزش همچنین مردم شهر اصفهان سوال‌برانگیز بود، افزود: این در شرایطی بود که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از ابتدا همه امکانات لازم برای برگزاری این مسابقه را فراهم کرده بود و در آستانه میلاد پیامبر اکرم (ص)، شرایط حضور بیش از ۵۰ هزار هوادار را در این ورزشگاه فراهم آورده بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه استقبال از تیم عربستانی در اصفهان به شایستگی صورت گرفت، ادامه داد: مسئولان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و عوامل مختلف اجرایی استان اصفهان پیش از این دیدار، استقبال مناسبی از باشگاه عربستانی صورت دادند و فرهنگ و تمدن مردم کلان‌شهر اصفهان همچنین میزبانی شایسته این استان از میهمانان خارجی به خوبی در جریان این سفر به چشم آمد.

وی افزود: با این حال و با وجود این میزبانی شایسته، تیم عربستانی در اقدامی ناشایست و به بهانه‌ای غیرقابل قبول، اقدام به ترک زمین مسابقه کرد که این موضوع در نوع خود قابل توجه بود.

حجت‌الاسلام مهروی‌پور تصریح کرد: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بزرگ‌مرد آزاده ایران اسلامی و قهرمان تمام‌نشدنی جمهوری اسلامی ایران است و هیچ‌کس حق ندارد در این زمینه اظهارنظرهای نابه‌جایی انجام دهد و باید گفت اقدام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نپذیرفتن درخواست نابه‌جای تیم عربستانی در نوع خود قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اظهارات روزهای گذشته در خصوص پیگیری و احقاق حقوق این باشگاه تصریح کرد: طی روزهای گذشته از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال آن‌طور که باید پیگیری جدی در این زمینه صورت نگرفته و به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون فوتبال هنوز جدیت مسئله را درک نکرده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: در شرایطی که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با رفتار خود پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بالا نگه داشت، برخی مسئولان فدراسیون فوتبال با اظهارنظرهای نسنجیده، اقدام به ناراحتی هواداران این باشگاه ارزشی صورت داده و رفتارهای نامناسبی از خود بروز داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون فوتبال کشور که می‌تواند با نفوذ خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا، موضوع را مورد پیگیری قرار دهد، با گذشت چند روز از این مسئله، هنوز اظهارنظری در این زمینه صورت نداده است و به نظر می‌رسد نوع پیگیری‌های ریاست فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه کافی نبوده و سوال برانگیز است.

حجت‌الاسلام مهروی‌پور با بیان اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال باید پیگیری این موضوع و احقاق حقوق باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را اولویت کاری خود انجام دهند، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون فوتبال آن‌طور که باید در این زمینه پیگیری لازم را صورت نمی‌دهند و این موضوع برای من سئوال‌برانگیز است.

وی اضافه کرد: امیدوارم مسئولان فدراسیون و شخص رئیس فدراسیون فوتبال هرچه سریع‌تر در این زمینه اقدام جدی صورت دهد، چراکه موضع انفعالی ایشان در خصوص احقاق حقوق باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای مردم اصفهان سوالات زیادی را ایجاد کرده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا