اخبار استان ها

بازدید معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان از خبرگزاری سرمایه گستران

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، وحید مهدویان، معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان امروز _سه‌شنبه دوم آبان‌ماه_ طی بازدید از خبرگزاری سرمایه گستران، با محسن آنالویی، مدیرمسئول این خبرگزاری دیدار و بر افزایش تعاملات رسانه‌ای تاکید کرد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان در قالب این بازدید گزارشی از برنامه‌ها، مسائل و دغدغه‌ها و عملکرد این سازمان ارائه کرد.

بازدید معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان از خبرگزاری ایمنا

به گزارش سرمایه گستران، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گنجینه‌ای مملو از متخصصان و کارشناسان توانا و اندیشمند است که توانسته در ارتباطی مؤثر با جامعه علمی و کارشناسی شهر اصفهان و کشور ایران اسلامی منشأ خدماتی بزرگ و ارزشمند باشد؛ گزافه نیست که این معاونت را مغز متفکر شهرداری نامیده‌اند، چراکه افق آینده، دورنما و جهت‌گیری شهر و شهرداری از این مغز متفکر نشئت می‌گیرد. از بررسی، طراحی و تصویب پروژه‌های عمرانی گرفته تا طرح‌های تفصیلی و ضوابط ساخت و ساز همگی در این معاونت تهیه و تدوین می‌شود.

تشکیلات سازمانی این معاونت شامل اداره کل نظارت بر اجرای ضوابط شهرسازی، اداره کل طرح‌های توسعه شهری و منطقه‌ای، مدیریت برنامه‌ریزی، طراحی و توسعه شهری و مدیریت کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا