تکنولوژی

بازدید وزیر ارتباطات از عمان تل، پارک دیتا و شرکت پست عمان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، عیسی زارع پور در ادامه سفر به عمان پس از دیدار با وزیر ارتباطات و حمل و نقل این کشور به اتفاق هیات همراه از شرکت ارتباطات عمان موسوم به عمان تل به عنوان اپراتور غالب این کشور بازدید کرد و با حضور در بخش های مختلف این اپراتور در جریان روند فعالیت این اپراتور عمانی قرار گرفت.

زارع پور همچنین با طلال بن سعید المعمری رییس شرکت ارتباطات عمان دیدار و گفت و گو کرد و در جریان برنامه های این اپراتور ارتباطی کشور عمان قرار گرفت. همچنین راههای توسعه همکاری بین این اپراتور با شرکتهای ایرانی بویژه شرکت ارتباطات زیرساخت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی پس از آن به شرکت پست عمان موسوم به اسیاد اکسپرس رفت و با حضور در این شرکت از فرایند تجزیه مبادلات و ارسال مرسولات پستی در این کشور بازدید کرد.

وزیر ارتباطات علاوه بر آن نشست مشترکی با ابراهیم بن سلطان الحوسنی رییس شرکت پست عمان برگزار کرد و در مورد همکاری های مشترک پستی به صحبت و هماهنگی پرداختند.

سپس زارع پور در مسقط راهی پارک دیتا شد و ضمن دیدار با مقبول بن سالم الوهیبی رییس شرکت عمان دیتا پارک، از بخش های مختلف این پارک بازدید کرد و در جلسه ای راهکارهای توسعه همکاری این مجموعه با طرف های ایرانی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیش از انجام این بازدیدها، در دیدار وزرای ارتباطات ایران و عمان، گزارشی از برنامه ملی اقتصاد دیجیتال عمان ارایه شد و سعیدبن حمود المعولی وزیر ارتباطات و حمل و نقل این کشور در مورد جزییات این برنامه توضیحاتی را ارایه کرد.

در سفر زارع پور به کشور عمان؛ هیاتی شامل تعدادی از معاونان و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات، برای مذاکره پیرامون همکاری های مشترک دو کشور، وی را همراهی می کنند.

منبع خبر : سیتنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا