اخبار استان ها

توسعه خوابگاه‌های دانشجویی متاهلی در راستای جوانی جمعیت

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، احمد وحیدی امروز_ پنجشنبه چهارم آبان- در آئین افتتاح خوابگاه‌های دانشجویان علوم پزشکی در اراک اظهار کرد: از سیاست‌های مهم دولت سیزدهم، توسعه خوابگاه‌های دانشجویی برای دانشجویان مجرد و متأهل است.

وی با بیان اینکه نگاه ویژه دانشگاه‌های وزارت علوم در ساخت و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی بسیار ارزشمند است تصریح کرد: امروز شاهد تأمین مجموعه خوابگاهی ۲۵۰ نفره در دانشگاه علوم پزشکی اراک هستیم که به ۳۵۰ نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

وزیر کشور ادامه داد: توسعه خوابگاه‌های دانشجویی به خوبی در دانشگاه اراک دنبال شده و لازم است این امر در تمام دانشگاه‌ها اجرا شود.

وی تصریح کرد: تاکید رئیس جمهور برآن است تا برای آسایش دانشجویان، خوابگاه‌های دانشجویی به نحو احسن توسعه یابد و افتتاح خوابگاه دانشجویان متأهل در دانشگاه علوم پزشکی اراک گام بزرگی در این زمینه است.

وحیدی اظهار کرد: در دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین ۱۹ واحد متاهلی و سرای ریحانه با ظرفیت ۲۵۰ نفر افتتاح شد که این مهم باید افزایش یابد.

از جمله برنامه‌های وزیر کشور در سفر یک روزه به استان مرکزی، ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بازدید از صنایع، حضور در برخی جلسات، بازدیدهای میدانی و سخنرانی در یادواره دو هزار و ۸۰۰ شهید شهرستان اراک است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا