اخبار استان ها

طوفان الاقصی پوشالی بودن قدرت اسرائیل را نمایان کرد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، سردار حسن حکمتیان عصر _پنجشنبه، چهارم آبان‌ماه_ در یادواره شهدا غزه و جبهه مقاومت در یاسوج، با گرامیداشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: نبی مکرم اسلام فرمود: برترین مرگ‌ها شهادت است و دوست دارم بارهای بار جهاد داشته باشم و شهید شوم و بالاترین مرگ‌ها کشته شدن در راه خدا است و بالاتر از آن نیست و باید بدانیم همه ما روزی جهان را وداع خواهیم کرد اما مرگ شهدا مرگ تاجرانه است و در بالاترین ارزش‌ها جان دادند و به بالاترین درجات اعلی رسیدند.

وی افزود: امروز مردم و ملت ما پشت تابوت شهدا و فرزندان خود آرمان‌های آنها را ادامه می‌دهند، کسانی که برای امنیت و آرامش ایران اسلامی جان دادند.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز وظیفه همه ما گرامی داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و این موضوع خود نوعی شهادت است.

وی تصریح کرد: امروز فرزند نامشروع انگلیس و دست‌پرورده آمریکا ۷۵ سال است اشغال، ترور، کشتار را در برنامه دارد و مردان و زنان و کودکان را به خاک خون می‌کشد، امروز استکبار جهانی دنبال امنیت پایدار برای رژیم صهیونیستی است.

سردار حکمتیان خاطرنشان کرد: عادی‌سازی روابط کشورها با رژیم صهیونیستی در دستور آمریکا است و این عادی‌سازی به گونه‌ای است که عربستان با عادی‌سازی به مراحل پایانی خود می‌رسد و دشمن همه توان خود را به‌کار گرفت که ایران را تحت اشراف اطلاعاتی خود قرار دهد.

وی افزود: به ادعای این رژیم دیوار و گنبد آهنین هر هدفی را مورد هدف قرار می‌دهد و اینکه تصور داشت مسلسل‌ها و تجهیزاتش و لایه‌های دفاعی استحکاماتش به زعم خودش امنیت پایدار ایجاد می‌کند و تمام سیستم‌های اطلاعاتی دنیا به قدرت سیستم اطلاعاتی موساد اذعان می‌کردند، اما عملیات طوفان الاقصی یک جنگ سراسر ترکیبی از قدرت نظامی، سایبری و اطلاعاتی علیه رژیم اسرائیل بود.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در این عملیات رزمندگان جبهه مقاومت با روحیه شهادت و جانفشانی از مرزهای استراتژیک و دروازه‌های اسرائیل وارد شدند و این افتخار بزرگی است که در سرزمینی که ۷۵ سال تحت ستم بود، گروه مقاومت بتواند با اقتدار خود و با وجود سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی و تکنولوژی اسرائیل وارد شهرک‌های اشغالی شود.

وی افزود: در این عملیات ژنرال‌های اسرائیلی دست بسته تسلیم شدند و مناطق مختلف تحت کنترل نیروهای مقاومت درآمد و این عملیات به فرموده مقام معظم رهبری ترمیم ناپذیر است چون تمام قدرت اسرائیل تحت شعاع این عملیات قرار گرفت، امروز این رژیم ۳۶۰ هزار سرباز فراخوان کرده و در حال هزینه هزار میلیارد دلار برای این جنگ است.

سردار حکمتیان با بیان اینکه مهاجرت معکوس از فرودگاه اسرائیل شروع شده‌است، گفت: امام ما فرمود اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد و ۲۵ سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود جلو افتاده‌است و این رژیم تبدیل به خانه عنکبوت شده‌است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا