اخبار استان ها

پرداخت بیش از ۱۴۳ میلیارد تومان تسهیلات ودیعه مسکن در سیستان و بلوچستان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، عطاءاله اکبری امروز _ شنبه ششم آبان‌ماه _ با بیان اینکه ثبت نام برای دریافت وام ودیعه مسکن در سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به آدرس http://saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۰ هزار و ۹۶۹ نفر از شهروندان استان در سامانه جامع طرح‌های حمایتی وزارت راه و شهرسازی برای دریافت ودیعه مسکن ثبت نام کردند، افزود: هشت هزار و ۴۰ نفر از ثبت‌نام کنندگان حائز شرایط برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن شدند که تاکنون پنج هزار و ۵۰۵ نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند و مابقی نیز در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در زاهدان مرکز استان و سایر نقاط شهری به ترتیب ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان و طول دوره بازپرداخت پنج ساله دانست و خاطرنشان کرد: افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری باشند.

وی ادامه داد: مستأجرانی که دارای کد رهگیری نیستند می‌توانند به سامانه املاک و مستغلات آدرس سامانه (amlak.mrud.ir) و (srem.ir) مراجعه کرده و کد رهگیری را به صورت رایگان دریافت کنند.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا