اخبار استان ها

گذرگاه‌های مهم منطقه ۱۱ اصفهان نورانی شد

حسن محمدحسینی در گفتگویی اظهار کرد: افزایش روشنایی معابر و زیباسازی بصری خیابان‌ها و بلوارهای سطح شهر به‌عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های مدیریت شهری به‌منظور تأمین امنیت و آرامش بیشتر محیط شهر است.

وی افزود: امروزه ارتقای کیفیت و زیباسازی فضاهای شهری به یکی از مهمترین درخواست‌ها و مطالبات شهروندان تبدیل شده است و در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت‌های محیط شهری نیز می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با اشاره به اقدامات شهرداری در راستای نورپردازی در سطح این منطقه تصریح کرد: به‌منظور بهبود و زیباسازی فضاهای شهری، ایجاد چشم‌انداز زیبا و جذاب، نورپردازی و نصب ۹ عدد المان نوری در خیابان شهیدان غربی با اعتباری بالغ‌بر سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و در سه‌راه‌ها و چهارراه‌های خیابان آتشگاه با اعتباری بالغ‌بر هفت میلیارد ریال انجام شد.

وی نورپردازی را اقدامی برای نشان‌دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری دانست و گفت: با نورپردازی شهری می‌توان فضای خیابان‌ها و گذرگاه‌ها را روشن و از بروز حوادث رانندگی جلوگیری کرد.

محمدحسینی اضافه کرد: ایجاد جلوه‌های ویژه با نور، تفاوت چشم‌انداز در روز و شب، همچنین زنده‌نگه‌داشتن فضاهای شهری از موضوعات مهمی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا