اخبار استان ها

اجرای طرح اصلاحی پایانه سه‌راه خرمشهر ضروری است

به گزارش خبرگزاری سرمایه گستران از قم، رضا خانه‌زاد یزدی ظهر امروز _چهارشنبه ششم تیر_ در جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری قم اظهار کرد: ساماندهی وضعیت تبلیغات در پایانه‌های شهر قم موضوعی است که طی ماه‌های اخیر به آن پرداخته شده و توافقات خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم بهبود وضعیت پایانه خرمشهر است، چراکه اصلاحات پایانه خرمشهر به منظور ارتقای وضعیت خدمت‌رسانی و افزایش رغبت برای حضور در این پایانه ضروری است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه در زمینه مسیرهای دسترسی پایانه خرمشهر طرحی وجود داشت که به تصویب نرسید، خاطرنشان کرد: پایانه خرمشهر در زمینه دسترسی نیازمند شرایط بهتری است تا در کنار ارائه خدمات بیشتر، اقبال نسبت به این پایانه ارتقا پیدا کند.

خانه‌زاد یزدی عنوان کرد: اقدامات زیربنایی که در سازمان پایانه‌های شهرداری قم اتفاق افتاده جای تقدیر دارد، اما در زمینه نظارت بر ارائه خدمات نیاز است تا اقدامات جدی‌تری صورت گیرد.

وی اضافه کرد: لازم است در تمام پایانه‌های تحت مدیریت سازمان مسائل مرتبط با سیما و منظر شهری و مباحث مدیریتی باید به صورت جدی پیگیری شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: حتی اگر در موضوعاتی مسئولیت کار بلاتکلیف است، لازم است که سازمان پایانه‌ها انرژی و هزینه بگذارد و شرایط بهتری در پایانه‌های شهری رقم بزند.

خانه‌زاد یزدی ادامه داد: اگر لازم است پایانه‌های مسافربری شهر قم محصور باشند باید نظارت و نظم بهتری بر آن‌ها حاکم شود.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا