درباره ما

به نام خدا

پایگاه خبری ،تحلیلی سرمایه گستران ،پس از اخذ مجوز انتشار از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به فعالیت نموده و به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده بطوریکه روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهد.

پایگاه خبری سرمایه گستران تلاش دارد تا آخرین اخبار،تحلیل‌ها ، گزارش‌ها و همچنین مهم‌ترین اتفاق ها و رویدادهای روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

روش رسانه‌‌ای این سایت ،خبری ؛تحلیلی بوده و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند تا آخرین اخبار ورویدادها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند ، اما گزارش ،نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها و عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : رضا اخلاق پور

نشانی دفترمرکزی:اصفهان –خانه اصفهان -کوی سپاه -صندوق پستی ۴۷۱-۸۱۹۵۵

شماره فاکس : ۳۴۳۹۱۲۷۴-۰۳۱

تلفن همراه :  ۰۹۹۰۴۸۵۰۲۱۱

 

تبلیغات در سرمایه گستران

تبلیغات در رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی است ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه‌ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیرگذاری فوق العاده‌ای برای شرکتها در برداشته باشد.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.پایگاه خبری سرمایه گستران به نشانی www.sarmayehgostaran.ir بعنوان یکی از پر بیننده‌ترین سایتهای فارسی،به یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد تبدیل شده است وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

 

لطفآ جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آگهی  را از طریق یکی از پست الکترونیکی زیربا ما در ارتباط باشید

news@sarmayehgostaran.ir

agahi @sarmayehgostaran.ir

دکمه بازگشت به بالا