اخبار استان ها

استاندار اصفهان رأی خود را به صندوق انداخت

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، از اصفهان، سیدرضا مرتضوی پس از انداختن رأی خود به صندوق اخذ رای اظهار کرد: به دنبال شهادت آیت الله رئیسی و تحقق قانون اساسی مبنی بر تعیین رئیس جمهور ظرف ۵۰ روز، برنامه‌ریزی های فشرده‌ای در سراسر کشور و استان اصفهان جهت برگزاری انتخابات انجام شد.

وی ادامه داد: اکنون به دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسیدیم و باتوجه به اینکه فضای تبلیغات و اطلاع‌رسانی نسبت به دور نخست یک هفته افزوده شد، مردم برای حضور در انتخابات آماده‌تر هستند.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: طلیعه حضور مردم در ساعات آغازین فرایند رأی‌گیری گواه این است که شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود.

مرتضوی با تأکید بر حضور حماسی مردم در انتخابات، عنوان کرد: تمامی شعب در سراسر استان پیش از آغاز فرایند رأی‌گیری فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون آماده برگزاری فرایند انتخابات هستند.

وی اظهار کرد: پیروز واقعی این انتخابات مردم عزیزما هستند که در تعیین سرنوشت خود و اقتدار کشور سهیم می‌شوند.

استاندار اصفهان ضمن دعوت به حضور و مشارکت همگانی مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: بنای اقتدار کشور با حضور فرد به فرد مردم ایران اسلامی در انتخابات گذاشته می‌شود و دشمنان مردم ما منتظر نتیجه انتخابات و میزان مشارکت مردم هستند.

۴۶

منبع خبر : خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا