اخبار استان ها

استعفای شهردار مبارکه پذیرفته نشد

عبدالله وکیلی در گفتگویی در اصفهان، اظهار کرد: شهردار مبارکه روز گذشته در یک تصمیم ناگهانی استعفای خود را به این شورا ارائه کرد، به همین دلیل برگزاری یک نشست فوری برای بررسی این درخواست در دستور کار شورا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پیشنهاد مسئولیت شهرداری کیش به شهردار مبارکه ارائه شده است، افزود: نشست سه ساعته روز گذشته با حضور شهردار و اعضای شورا برگزار شد و تمام اعضا مخالفت خود را با استعفای شهردار ابراز کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه با بیان اینکه اعضای شورای شهر مبارکه برای موافقت با این استعفا به جمع‌بندی نهایی نرسیدند، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون استعفای شهردار باید پذیرفته شود تا بتواند در محل دیگری مشغول به فعالیت شود.

وکیلی اضافه کرد: در صورتی که شورای اسلامی شهر به استعفای شهردار نه بگوید، از لحاظ قانونی شهردار مکلف است به فعالیت‌هایش در شهرداری ادامه دهد.

وی اضافه کرد: بر اساس قانون، استعفای شهردار باید به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر برسد و چنانچه بیشتر اعضای شورا استعفا را قبول نکنند، استعفای شهردار منتفی است.

به گزارش سرمایه گستران، شورای اسلامی شهر مبارکه در نشست روز شنبه خود با درخواست استعفای محمدمهدی احمدی شهردار این شهر مخالفت کرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا