اخبار استان ها

استقبال باشکوه شهروندان گلپایگانی از همایش پیاده‌روی

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، پیمان شکرزاده در حاشیه همایش پیاده‌روی خانوادگی ضمن قدردانی از استقبال با شکوه خانواده‌های گلپایگانی از این همایش، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای سال ۱۴۰۲، برنامه‌های نشاط‌آوری در حوزه ورزشی و فرهنگی خواهیم داشت.

وی افزود: از آنجا که فضای ورزشی خوبی در شهر گلپایگان وجود دارد، امید است با همکاری اداره ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان گلپایگان برنامه‌های نشاط آفرین ورزشی در سطح شهر داشته باشیم.

شهردار گلپایگان خاطرنشان کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت ماه مبارک رمضان به همت شهرداری، شورای اسلامی شهر و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان از میدان امام رضا (ع) تا باغ بانوان با حضور باشکوه شهروندان گلپایگان برگزار شد.

شورای شهر در تدارک اجرای برنامه‌های نشاط‌آور است

در ادامه طاهره خوشنویسان، نایب رئیس و عضو کمیسیون بانوان، ورزش و تندرستی شورای اسلامی شهر گلپایگان تصریح کرد: در نظر داریم سال ۱۴۰۲ برنامه‌های با کیفیت و مطلوبی را در راستای نشاط آفرینی برای شهروندان داشته باشیم و برنامه‌ریزی‌هایی در این راستا انجام شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در آخرین شب پنجشنبه ماه مبارک رمضان نخستین برنامه بود که مورد استقبال خانواده‌های گلپایگانی قرار گرفت.

نایب رئیس و عضو کمیسیون بانوان، ورزش و تندرستی شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت: نواقص همایش پیاده‌روی خانوادگی که سال گذشته برگزار شد مورد بررسی قرار گرفته است تا این نواقص سال جاری وجود نداشته باشد.

به گزارش سرمایه گستران، در پایان همایش پیاده‌روی خانوادگی دو دستگاه دوچرخه و ۱۰ عدد کارت هدیه ۵۰۰ هزارتومانی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر به قید قرعه به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا