مسکن و عمران

اطلاعیه فرودگاه امام درباره پذیرش مسافر در روز ۲۹ فروردین – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و بر اساس اطلاعیه هوانوردی، روز ارتش در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ هواپیماها در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نشست و برخاست ندارند، اما طبق روال از سه ساعت قبل از زمان پرواز (در این بازه زمانی) در کانترهای چک-این پذیرش مسافرین انجام می‌شود.

بر اساس این خبر پروازهایی که از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در حال پذیرش مسافر خواهند بود به شرح ذیل است.

در ترمینال یک، شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با شماره پرواز ۷۳۳ ساعت ۱۲:۰۰ به مقصد پاریس، هواپیمایی معراج با شماره پرواز ۴۸۰۵ در ساعت ۱۲۰۰ به مقصد استانبول، قشم ایر با شماره پرواز ۲۲۱۳ ساعت ۱۲:۰۰ به مقصد استانبول و هواپیمایی ترکیش با شماره پرواز ۸۸۱ ساعت ۱۲:۳۰ به مقصد استانبول انجام می‌شود.

همچنین پرواز فلای دبی با شماره ۱۸۲۰ ساعت ۱۲:۳۵ به مقصد دبی، پرواز ماهان با شماره ۰۶۳ ساعت ۱۲:۴۵ به مقصد دبی، پرواز ایرتور با شماره ۹۷۲۴ در ساعت ۱۳ به مقصد ایروان و پرواز قطر با شماره ۴۸۳ ساعت ۱۳:۱۰ به مقصد دوحه انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، در ترمینال ۲ (سلام) هواپیمایی کاسپین با شماره پرواز ۷۹۰۰ ساعت ۱۲:۳۰ به مقصد نجف، هواپیمایی زاگرس با شماره پرواز ۳۰۹۹ ساعت ۱۲:۳۰ به مقصد نجف، هواپیمایی آسمان با شماره پرواز ۵۸۴ ساعت ۱۳:۰۰ به مقصد نجف، هواپیمایی قشم با شماره پرواز ۲۲۱۷ ساعت ۱۳:۳۰ به مقصد نجف و هواپیمایی تابان با شماره پرواز ۷۲۵۷ ساعت ۱۳:۳۰ مجدداً به مقصد نجف انجام می‌شود.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا