اخبار استان ها

امکان حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی فراهم شد

ابوالفضل رفیعی در گفتگویی در زنجان اظهار کرد: انتخابات در ۷۷۲ شعبه اخذ رأی برگزار می‌شود و نمایندگان نامزدها می‌توانند تا پایان اخذ رأی و تجمیع آرا در شعب اخذ رأی ثابت و سیار بدون دخالت در امور حضور داشته باشند.

وی با اشاره به امکان حضور نمایندگان نامزدهای ریاست‌جمهوری در شعب اخذ رأی و همچنین جلسات هیئت‌های اجرایی، آخرین مهلت معرفی نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی را چهارشنبه ششم تیر اعلام کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اعلام اینکه نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌توانند در هر شعبه یک نماینده داشته باشند و بدون دخالت در فرایند اخذ رأی در شعب انتخابات حضور پیدا کنند، گفت: علاوه بر هیئت‌های اجرایی، ناظران هیئت نظارت، بازرسان و نمایندگان نامزدهای ریاست‌جمهوری بر فرایند رأی‌گیری، نظارت می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان ضمن تأکید بر نظارت و بازدید مستمر فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات از شعب اخذ رأی افزود: بررسی وضعیت زیرساخت‌های شعب اخذ رأی اهمیت ویژه‌ای دارد تا مردم شریف استان در آرامش و امنیت خاطر بتوانند رأی خود را ثبت کنند.

رفیعی با اعلام اینکه نزدیک به ۱۴ هزار نفر از گروه‌های مختلف مردم در برگزاری این انتخابات فعالیت خواهند داشت، گفت: عوامل اجرایی شعب انتخابات علاوه بر سپری کردن تمام مراحل آموزشی، در دو رزمایش آمادگی نیز حضور پیدا کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه حماسه هشتم تیر به تعبیر رهبر معظم انقلاب تکمیل کننده حماسه بدرقه شهدای خدمت خواهد بود گفت: حماسه‌آفرینی مردم در هشتم تیر جهان را شگفت زده خواهد کرد و انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری به‌عنوان مهمترین رویداد ایران اسلامی با مشارکت حداکثری مردم توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا