تکنولوژی

بازنویسی پایان سریال بازی تاج و تخت توسط ربات ChatGPT

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، چت جی پی تی که توسط شرکت Open AI ایجاد شده است می‌تواند نثری خواندنی و حتی خلاقانه را بر اساس دستورات ساده‌ تولید کند. این در واقع یکی از موارد استفاده است که گرگ براکمن (Greg Brockman) رئیس Open AI، طی یک گردهمایی در جشنواره SXSW بیان کرد.

او ChatGPT را گروهی از «دستیاران» می‌بیند که بی‌نقص نیستند، اما «مشتاقند و هرگز نمی‌خوابند»، می‌توانند برای نوشتن «خرکاری کنند» و کدنویسی انجام دهند، اما همچنین می‌توانند یک تجربه سرگرمی «تعاملی» ارائه بدهند.

این همان چیزی است که سرگرمی به نظر می‌رسد. شاید مردم هنوز از فصل آخر سریال Game of Thrones ناراحت باشند. تصور کنید که می‌توانستید از A.I خود بخواهید یک پایان جدید برای بازی تاج و تخت بسازد و یا شاید حتی شما را به عنوان شخصیت اصلی داستان در آن قرار دهد.

خوشبختانه، افراد زیادی از چت جی پی تی خواسته اند تا قسمت پایانی فصل هشت بازی تاج و تخت را بازنویسی کند. به یکی از این تلاش ها در زیر نگاه کنید:

در قسمت پایانی فصل هشت، نبرد برای تخت آهنین به پایان می‌رسد. دنریس تارگرین و ارتشش، به کمک جان اسنو و نیروهای باقی مانده استارک، با سرسی لنیستر و ارتش وفادارانش روبه‌رو می‌شوند.

نبرد وحشیانه‌ای درمی‌گیرد و هر دو طرف متحمل تلفات سنگینی می‌شوند. در پایان، جان اسنو موفق می‌شود سرسی را بکشد، اما پیش از آن سرسی، دنریس را مجروح می‌کند.

همان‌طور که دنریس در حال مرگ است، از جان می‌خواهد تا تخت آهنین را بگیرد و به جای او حکومت کند. جان مردد است، اما در نهایت موافقت می‌کند کاری را انجام دهد که فکر می‌کند برای قلمرو بهترین است.

با پایان یافتن جنگ، بازماندگان نبرد در کینگز لندینگ گرد هم می‌آیند تا همه چیزی را از نو بسازند و دوران جدیدی از صلح را آغاز کنند. جان به عنوان پادشاه جدید معرفی شده و سانسا استارک ملکه او نام گرفت. استارک‌ ها، تارگرین‌ ها و لنیسترها همگی گرد هم می‌آیند تا شورایی را تشکیل دهند تا با هدف ایجاد جامعه‌ای عادلانه‌تر بر هفت اقلیم حکومت کنند.

آنها همانطور که به شهر نگاه می‌کنند، به یاد می‌آورند که بازی تاج و تخت ممکن است به پایان رسیده باشد، اما مبارزه برای قدرت و به دست گرفتن کنترل هرگز واقعا پایان نخواهد یافت.

منبع خبر : سیتنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا